Велике будівництво не зупиниться

06.04.2021

У контексті реформування системи охорони здоров’я, затвердження госпітальних округів та визначення опорних лікарень, саме приймальні відділення опорних лікарень стануть місцем маршрутизації швидкої допомоги. Оптимізація маршрутів забезпечує швидку доставку пацієнта в лікарню. Разом з тим, багато залежить від персоналу та обладнання в приймальному відділенні. Ось чому реалізація проєкту передбачає, серед іншого, дооснащення приймальних відділень. Завдання проєкту – приведення всіх приймальних відділень до єдиного стандарту зовнішнього вигляду та оснащення медичним обладнанням.
Розпорядженням голови облдержадміністрації «Про реалізацію в Миколаївській області проєкту Президента України EMERGENCY» затверджено перелік опорних закладів, у яких реалізується проєкт, та план-графік реалізації проєкту.
6 квітня міський голова Олександр Береговий разом з директором «КНП «Баштанська багатопрофільна лікарня» Аллою Барсегян та помічником заступника Миколаївської облдержадміністрації Ігоря Кузьміна - Сергієм Дромашко зустрілися з підрядниками та проєктантами на об’єкті будівництва, де обговорили терміни фінансування та виконання робіт по об’єкту. Наразі підрядник готовий до продовження робіт.
Нагадаємо, що минулого місяця до «КНП «Баштанська багатопрофільна лікарня» доставили рентген апарат GMM Calypso вартістю близько п’ять мільйонів гривень. А напередодні матеріально-технічна база лікарні поповнилася новим томографом вартістю близько 12 млн грн та портативним УЗД апаратом SIEMENS ACUSON Freestyle.

Відбулося засідання позачергової сесії міської ради

11 квітня під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулося засідання ХLІІI позачергової сесії міської ради, у якій взяли участь 18 із 22 депутатів.
11.04.2024

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради

Сьогодні, 10 квітня, під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 22 члени виконкому із 35.
10.04.2024

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради

21 березня під головуванням заступника міського голови Олександра Васильєва відбулось засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 18 членів виконкому із 35.
21.03.2024

Баштанська багатопрофільна лікарня отримала нове авто

Нещодавно до Баштанської багатопрофільної лікарні передали сучасний автомобіль, який буде використовуватися для перевезення персоналу до пацієнтів. Нова автівка допоможе зробити медичну допомогу більш доступною, швидкою та ефективною.
04.03.2024

29 лютого під головуванням Баштанського міського голови Олександра Берегового відбулось засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 26 членів виконкому із 35.
29.02.2024

Ще один день плідної роботи

Сьогодні, 27 лютого, разом з депутатами здійснили об'їзд по об'єктах громади. Під час виїзду було відвідано освітні заклади, Будинок культури, комунальні підприємства «Міськводоканал» та «Добробут».
27.02.2024

Медики та управлінці з 10 громад пройшли підготовчі тренінги для впровадження мобільної медичної послуги у їх спільнотах

У 10 громадах України впроваджується мобільна медична послуга в рамках проєкту «Здоров'я без відстані: мобільна медицина для громад», що прагне наблизити якісну та своєчасну допомогу пацієнтам у віддалених селах.
15.02.2024

Резолюція «круглого столу» на тему: «Стань на варті свого серця – активізація заходів для подолання поведінкових факторів ризику серцево-судинних захворювань»

Представники Всесвітньої організації здоров’я, Міністерства охорони здоров’я, Національної служби здоров’я, Центру громадського здоров’я та громадськості обговорили державні політики, спрямовані на запобігання серцево-судинним захворюванням.
16.11.2023

15.11.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

9 листопада під головуванням заступника міської ради Світлани Євдощенко відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 20 членів виконкому із 35.
09.11.2023

Баштанська багатопрофільна лікарня поповнилася новим обладнанням

Це обладнання є необхідним для надання невідкладної медичної допомоги, а також для проведення діагностики та лікування широкого спектру захворювань.
03.11.2023

Відбулася ХХХVІІІ сесія міської ради восьмого скликання

27 жовтня 2023 року відбулася ХХХVІІІ сесія Баштанської міської ради восьмого скли