Нарада по перспективам шкільних змагань по футболу

Спортивні досягнення
21.02.2019

21 лютого голова федерації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний провів нараду на тему проведення чемпіонату по футболу серед школярів за фінансової підтримку  народного депутата України Андрія Вадатурського, який завжди підтримує молодь громади.  В нараді взяли участь голова об’єднаної громади Іван Рубський, заступник голови федерації футболу Миколаївської області Олександр Балакін, заступник голови федерації футболу  Миколаївської області Олександр Степанов, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Людмила Смола та тренери команд Баштанського, Березнегуватського, Снігурівського, Новоодеського, Новобузького, Казанківського районів.

Обговорюючи перспективи змагань учасники наради вирішили, що обов´язково потрібно організувати підготовку дітей  у всіх районах, та провести змагання серед дітей 2010 року народження, і на кожен наступний рік підключати ще один вік.

Після наради всі присутні мали можливість відвідати будівництво водно-спортивного комплексу та стадіон “Колос”