Сформували Перспективний план розвитку Миколаївської області
27 листопада у Миколаєві відбувалося засідання Ради регіонального розвитку Миколаївської області, у якій взяли участь керівництво області, голови міст, районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, депутати різних рівнів. Серед учасників Баштанський міський голова Іван Рубський.
Рада регіонального розвитку Миколаївщини дала старт процесу формування трирічного перспективного плану розвитку регіону. Про це заявив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.
За словами очільника Миколаївщини, головною метою обласної Ради регіонального розвитку є підведення проміжних підсумків першого етапу децентралізації та визначення пріоритетних напрямків і проектів, які потім сформують чіткий план розвитку Миколаївської області.
«Сьогодні у нас є унікальна можливість ‒ розробляючи план на три роки вперед ми можемо актуалізувати надважливі проекти для розвитку Миколаївщини та обговорити той перспективний план, згідно якого ми будемо рухатись далі. Наше головне завдання – запитати саме у людей, що вони в першу чергу хочуть бачити у себе на своїй вулиці, у своєму селі, бо саме громади повинні визначитися, що їм потрібно в першу чергу. Громади мають вирішити ‒ чи потрібна їм амбулаторія, дитячий садок, школа й так далі і чітко знати що в них з’явиться у 2019 році, а що у 2020. Закликаю долучати до обговорення ваших планів усіх – від вчителя або медика – до пенсіонерів та студентської молоді. Керівники громад, місцеві депутати мають керуватися не думками окремих привілейованих осіб, а почути, що вимагає від них громада», ‒ прокоментував Олексій Савченко.
Голова облдержадміністрації наголосив, що після складання відповідного плану він особисто відстоюватиме кожен проект у столиці, в результаті чого область отримає затверджену «дорожню карту» з чітким усвідомленням того – які об’єкти будуть будуватися і які проекти реалізовуватися. Таким чином, кожен член громади Миколаївщини зможе побачити, що зроблено на даний момент та матиме можливість контролювати цей процес.