Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відродження футболу територіальної громади

Події
13.04.2021

13 квітня голова Баштанської громади Олександр Береговий разом з головою Баштанської райдержадміністрації Владиславом Дмитрієвим на запрошення Бориса Білика, за участю голови федерації футболу Баштанського району Сергія Федорко, капітана колишньої футбольної команди Сергія Яркова, волонтера Ігоря Атаманчука провели робочу нараду щодо розвитку футболу Баштанської територіальної громади.

Що потрібно зробити для того, щоби в Баштанському районні була команда майстрів, розповів Сергій Федорко: «У 2016 році районна та міська ради виділяли по 50 тис. грн на розвиток футболу. Так тривало 2 роки. На сьогодні фінансування призупинено. Ми не маємо футбольних м’ячів, взуття, форма ще протримається 1 сезон. Для порівняння, до об’єднання на розвиток футболу виділялися кошти з кожної сільської, міської та районної рад. Це було близько 180 тис. грн. То ж для розвитку потрібне розуміння та фінансування владою футболу».  

«Наразі людей можна зібрати, але це не команда. У нас є тільки дитячий футбол, немає ні  юніорського, ні резерву. Потрібно об’єднуватись, а для цього потрібне вливання нової сили. Нам вже потрібно брати участь у кубках для того, щоб до осені сформувати команду і подати заявки на участь у змаганнях 2022 року», –долучився  Сергій Ярков.  

Як зауважив Борис Білик: «Призупинення діяльності Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України, з вини колишніх провладних функціонерів, відповідальних за стан фізкультурно-масової та спортивної роботи в країні, розірвано ланцюг взаємодії дитячого, юнацького та дорослого спорту, але звіти з Баштанки хтось пише. І хотілось би знати, хто цим керує та звітує перед державою».

Борис Іванович наголосив: "Для того, аби  сформувати футбольну команду, потрібно звернутись, наприклад, до «Молочного альянсу». Назвати команду ім’ям співвласника компанії "Молочний альянс" Федора Шпига, котрий загинув у ДТП в 2020 році. Окрім цього, є  підприємці в Баштанці, котрі можуть самостійно підтримувати спортивне життя, надаючи незначну допомогу для придбання спортивного футбольного інвентарю".

На завершення Олександр Анатолійович запропонував зібрати робочу групу від представників  федерації футболу та міської ради для зустрічі, аби мати розуміння скільки потрібно коштів на даний час.

«Хоч зараз із бюджетом проблеми, але ми готові на поетапне фінансування. Для цього нам потрібно бачити всю картину цілком. Зустріньмось в п’ятницю у другій половині дня», - підсумував очільник громади.

Голова РДА Владислав Дмитрів пообіцяв зустрітись з керівниками підприємств та провести з ними перемовини. Запропонував направити листа від Баштанської райдержадміністрації  та Баштанської міської ради до керівників великих підприємств району.

Новини на цю ж тему

Увага! Підтримайте петицію на підтримку ЗСУ

Зареєстровано петицію щодо термінової легалізації допомоги громад Збройним Силам України
Актуально
16.02.2024

Відбулося засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 8 лютого 2024 року, під головуванням Баштанського міського голови Олександра Берегового відбулось засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 22 члени виконкому із 35.
Виконком
08.02.2024

Відбулася сесія міської ради

23 січня 2024 року під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулося засідання ХLI позачергової сесії міської ради.
Сесія
23.01.2024

Відбулася ХХХХ сесія Баштанської міської ради восьмого скликання

Баштанця Андрія Олійника нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня – посмертно. Нагороду від імені Президента України Володимира Зеленського вручено батькам Володимиру Васильовичу та Аллі Іванівні.
Сесія
22.12.2023

Відбулася ХХХІХ позачергова сесія міської ради восьмого скликання

19 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій та ХХХІХ сесія Баштанської міської ради восьмого скликання під головуванням міського голови Олександра Берегового, у якій взяли участь 16 із 22 депутатів.
Сесія
19.12.2023

Обговорили нові підходи до управління та розвитку громад

14 листопада 2023 року в Києві відбувся «круглий стіл» Програми комплексного відновлення територіальних громад «Нові підходи до управління та розвитку».
Події
15.11.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

9 листопада під головуванням заступника міської ради Світлани Євдощенко відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 20 членів виконкому із 35.
Виконком
09.11.2023

Відбулася ХХХVІІІ сесія міської ради восьмого скликання

27 жовтня 2023 року відбулася ХХХVІІІ сесія Баштанської міської ради восьмого скликання під головуванням міського голови Олександра Берегового, у якій взяли участь 16 із 22 депутатів.
Сесія
27.10.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

26 жовтня 2023 року під головуванням заступника міського голови Олександра Васильєва відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 27 члени виконкому із 35.
Виконком
26.10.2023

У Баштанці відбувся чемпіонат Миколаївської області з веслування в неолімпійських видах програми

15 жовтня у Баштанці відбувся чемпіонат Миколаївської області з веслування в неолімпійських видах програми.
Новини
15.10.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Сьогодні, 12 жовтня 2023 року, під головуванням заступника міського голови Олександра Васильєва відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 24 члени виконкому із 35.
Виконком
12.10.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Сьогодні, 21 вересня, під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 25 членів виконкому із 35.
Виконком
21.09.2023

Міський голова взяв участь у Конгресі місцевих і регіональних влад при Президентові України у Миколаєві

19 вересня міський голова Ол