Повернутися до списку

Розпочинаємо роботу над Стратегією розвитку громади

У Баштанській громаді розпочинають роботу з актуалізації Стратегії розвитку

12.03.2024.

Сьогодні відбулась онлайн зустріч керівництва громади, представників структурних підрозділів міської ради з експертами програми UNDP Ukraine / ПРООН в Україні

Під час онлайн зустрічі учасники отримали можливість ознайомитися з ключовими аспектами роботи, а також зрозуміти очікування та цілі проєкту. Важливо, що методологія та підходи Програми розвитку ООН допоможуть ефективно працювати над досягненням поставлених цілей.

Варто зауважити, що початок роботи з актуалізації Стратегії розвитку є важливим кроком для забезпечення сталого розвитку та покращення якості життя населення громади. Це можливість визначити пріоритетні напрямки розвитку громади на найближчі роки з урахуванням нових викликів та можливостей.

На сьогодні вже створено робочу групу для визначення чіткого плану дій з конкретними цілями, завданнями та індикаторами.

Спільними зусиллями ми зможемо зробити нашу громаду кращою!

#Стратегія_розвитку_Баштанської_громади

Актуалізація Стратегії розвитку у Баштанській громаді за підтримки  UNDP Ukraine / ПРООН в Україні

20.03.2024

20 березня для обговорення актуалізації Стратегії розвитку Баштанської громади завітали представники ПРООН в Україні Нільс Крістенсен та Анна Білявська.

Актуалізація Стратегії розвитку Баштанської громади зумовлена необхідністю врахування нових викликів. Потрібно визначити нові стратегічні цілі та пріоритети, які відповідають поточним потребам громади. Визначити пріоритетні напрямки розвитку на 2024-2027 роки. Розробити план дій з реалізації стратегії, який буде включати конкретні кроки, ресурси та строки виконання.

Даний документ є важливим інструментом для забезпечення ефективного та сталого розвитку громади, спрямованого на покращення якості життя. Його буде створено за участю представників місцевої влади, громадськості та експертів. Це дозволить зробити документ максимально ефективним.

Робота в цьому напрямку триває.

UNDP Ukraine / ПРООН в Україні

#Стратегія_розвитку_Баштанської_громади

Експерти проєкту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні допоможуть опрацювати стратегію розвитку нашої громади.

25.03.2024.

Робота над цим концептуальним документом – надзвичайно важлива для нашої громади. Професійно сформована стратегія стане фундаментом для комплексного розвитку, а також відкриє додаткові можливості для залучення інвестицій.

Розробка відбуватиметься поетапно:

🔵 аналіз опитування мешканців і підприємців громади;

🔵 соціально-економічний аналіз громади;

🔵 стратегія розвитку до 2027 року, синхронізована в часі з Державною та обласною стратегією;

🔵 план реалізації стратегії.

Наша громада розпочинає ПЕРШИЙ ЕТАП – опитування мешканців і підприємців громади. Опитування триватиме до 12 квітня.

А тому, пропонуємо кожному жителю Баштанської громади пройти коротке опитування, аби фахівці могли окреслити вектори формування стратегії.

Лінк на опитування Опитування до загальної Стратегії Розвитку

Робота над оновленням Стратегії розвитку Баштанської громади продовжується

02.04.2024.

2 березня відбулось виїзне засідання робочої групи з представниками UNDP Ukraine / ПРООН в Україні в Явкинському старостаті.

У ході роботи учасники обговорили етапи формування стратегії розвитку, процес збору та аналізу інформації та яким чином будуть враховані результати опитувань громадян. Всупереч складним умовам, спричиненених війною, розробка стратегії розвитку залишається важливим завданням. У таких умовах ще важливіше забезпечити стабільність та життєздатність громади, а також розвивати її з урахуванням непередбачуваних обставин. Крім того, розробка стратегії розвитку може стати інструментом для залучення міжнародної підтримки та координації зусиль з іншими організаціями та донорами для підтримки громади в умовах конфлікту.

Наразі триває опитування жителів громади, яке проводиться з метою визначення основних проблем, які існують в громаді, та перспектив її розвитку на майбутнє. Зібрана інформація зведеться до єдиного документа, який буде відображати консолідовану думку громадськості.

Заповнити анкету можна за посиланням https://cutt.ly/5w8szS9A