Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Новини

Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Графік тимчасових відключень електропостачання

ГРАФІК ПЛАНОВИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ в зв’язку з ремонтними роботами на електрообладнанні Баштанського РЕМ АТ «Миколаївобленерго» на території Баштанської ОТГ у липні місяці 2024р.
Повідомлення
01.07.2024

Пільги на житлово-комунальні послуги для військовослужбовців та членів їх сімей

Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто має таке право, які пільги передбачені та які документи для цього потрібні у матеріалі юристів системи безоплатної правничої допомоги (БПД).
Безоплатна правнича допомога
23.07.2024

Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ і НС

19 липня 2024 року заступник міського голови Олександр Васильєв провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Баштанській міській раді за участю представників ДСНС, керівників комунальних установ та структурних підрозділів міськвиконкому.
Заходи
19.07.2024

IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приурочений до Дня Незалежності України

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; збереження культурної спадщини Українського народу; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їхній самореалізації та творчому розвитку
Повідомлення
19.07.2024

Підвищіть рівень вашої кібербезпеки за допомогою освітнього серіалу "Основи кібергігієни"!

У сучасному світі, де ми все більше залежимо від Інтернету, стає критично важливо знати, як захистити себе від кіберзагроз. Освітній серіал "Основи кібергігієни" - це безкоштовний курс, який допоможе вам:
Актуально
18.07.2024

Відкриття модульної твердопаливної котельні в КНП "Баштанська багатопрофільна лікарня"

18 липня 2024 року в КНП "Баштанська багатопрофільна лікарня" відбулося урочисте відкриття модульної твердопаливної котельні. Цей важливий проєкт було реалізовано за сприяння Представництва Міжнародного медичного корпусу в Україні.
Новини
18.07.2024

Черговий семінар для представників цільових громад проєкту VNG International Ukraine: Платформа е-Дем

15.07.2024 відбувся семінар для представників цільових громад проєкту "Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні: ФАЗА ІІ", що є частиною програми "Сталий розвиток через вдосконалене місцеве врядування" (SDLG) і реалізовується VNG International
Заходи
16.07.2024

УВАГА ! АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ !

  Останнім часом на території України в тому числі Миколаївської області відмічається погіршення епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней. Нерідко є випадки виникнення даного захворювання серед свиней, які утримуються фермерськими господарствами, фізичними особами-підприємцями, приватними
Важливо
16.07.2024

З липня Пенсійний фонд України виплачує нові види допомог

З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати деяким категоріям осіб, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, або працюють у спеціальних умовах: одноразову грошову винагороду особам, яким надано звання Герой України
Повідомлення
15.07.2024

Основні правила ощадливого використання електроенергії

На сьогоднішній день питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак, серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії.
Важливо
15.07.2024

До Дня Української Державності

У 2024 році Україна втретє відзначатиме День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки
Актуально
15.07.2024

Покладання квітів до погруддя Тараса Григоровича Шевченка у День Української Державності,

15 липня, у День Української Державності, в Баштанці відбулась урочиста церемонія покладання квітів до погруддя Тараса Григоровича Шевченка. Цей зворушливий захід зібрав жителів міста, представників влади та громадськість, щоб вшанувати пам'ять видатного українського поета та борця за свободу.
Заходи
15.07.2024

З Днем Української Державності!

Дорогі земляки! Щиро вітаю вас з Днем Української Державності!
Привітання
15.07.2024

Онлан - засідання Навчально-інноваційного кластеру 3 D "Діалог.Довіра.Добробут".

9 липня під час реалізації проєкту "Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні: ФАЗА ІІ" у рамках програми "Сталий розвиток через вдосконалене місцеве врядування" (SDLG)
Новини
12.07.2024

Фонд «Партнерство за сильну Україну»: Візит послів до Баштанської громади

11 липня в Баштанську громаду з офіційним візитом завітали Надзвичайні та Повноважні Посли, а також представники країн-партнерів.
Новини
11.07.2024

Запрошення до участі в семінарі "Як забезпечити належне управління багатоквартирними будинками в умовах тривалих відключень електроенергії та забронювати військовозобов’язаних працівників управляючих компаній"

Зважаючи на складну ситуацію в енергосистемі України, заклики енергетиків до економії електроенергії населенням, попередження фахівців про наближення зими з тривалими відключеннями електроенергії
Повідомлення
11.07.2024

Інтерактивне заняття з арт-технік для працівників міськради

9 липня для працівників міськради було проведено інтерактивне заняття з елементами арт-технік. Захід відбувся в рамках проекту "Надання послуг з психосоціальної підтримки в Миколаївській та Херсонській областях" за підтримки Міжнародної організації з міграції та USAID.
Заходи
10.07.2024

Слава воїну, який став на захист Батьківщини!

Сьогодні, 9 липня, громада з сумом в серцях попрощалася з захисником України МУЗИКОЮ Віктором Миколайовичем.
Меморіал пам'яті
09.07.2024

Про забезпечення одноразової виплати особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку, або членам їх сімей

З 01 липня 2024 року Пенсійним фондом України проводиться виплата одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку, або членам їх сімей (далі — грошова винагорода).
Новини
08.07.2024

Слава воїну, який став на захист Батьківщини!

Війна забирає найкращих чоловіків, синів та дочок України. За майбутнє своєї держави, за її територіальну цілісність наші мужні, хоробрі і самовіддані захисники віддають найкраще – своє власне життя. 23 червня 2022 року загинув, віддавши своє життя за Батьківщину, ПЕТРУШЕВСЬКИЙ Віталій Васильович.
Меморіал пам'яті
08.07.2024

Охріменко Микола Миколайович: Герой, який віддав життя за Україну

Народився Микола ОХРІМЕНКО 10 листопада 1985 року, село Кашперо-Миколаївка. В цьому ж селі і закінчив школу.
Меморіал пам'яті
08.07.2024

Баштанська громада отримала пожежну машину в подарунок від дружнього міста в Німеччині!

З радістю повідомляємо, що наша громада отримала пожежну машину в дар від нашого дружнього міста Корнталь-Мюнхінген. Це ще один чудовий приклад міцної дружби та співпраці між нашими містами.
Новини
05.07.2024

Мобільний ЦНАП: зручні адміністративні послуги для всіх!

4 липня 2024 року Баштанська громада стала щасливою володаркою спеціально обладнаного автомобіля для надання адміністративних послуг.
Новини
05.07.2024

Як ветерану війни подати заяву про взяття на облік і надання пільг за експериментальним проєктом онлайн

В Україні триває експериментальний проєкт, який спрощує ветеранам війни процедуру звернення за пільгою на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) (постанова Кабінету Міністрів України
Повідомлення
04.07.2024

Круглий стіл "Насильство: усвідомлюй, не мовчи, повідомляй!" в Баштанці

Сьогодні, 2 липня, в рамках проєкту "Підтримка професійної спроможності фахівців соціальної сфери для захисту дітей в Одеській, Дніпропетровській та Миколаївській областях в умовах війни" в Баштанській громаді відбувся круглий стіл на тему "Насильство: усвідомлюй, не мовчи, повідомляй!"
Новини
02.07.2024

Євген Когут: Герой, який назавжди залишиться в наших серцях

Він загинув 26 червня 2024 року, виконуючи свій священний обов'язок - захищати рідну землю від російського окупанта.
Меморіал пам'яті
30.06.2024

28 річниця Конституції України

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.
Заходи
28.06.2024

Велопробіг «Від родини для Батьківщини»: згуртування та нові ідеї!

Понад 100 жителів Баштанської громади об’єдналися, щоб разом подолати кілометри на благодійному велопробігу «Від родини для Батьківщини», заході згуртування за підтримки Програми DOBRE. Це був не лише спортивний захід, а й унікальна можливість для обговорення ідей розвитку громади.
Новини
28.06.2024

У БАШТАНСЬКІЙ ГРОМАДІ 30 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ЖАЛОБИ

🕯30 червня 2024 року оголошено Днем жалоби на території Баштанської громади у зв'язку з похованням КОГУТА Євгена Васильовича. Проведемо гідно в останню путь Героя, який загинув захищаючи нашу громаду і Україну…
Повідомлення
28.06.2024

Вічна пам'ять загиблим Героям, які віддали своє життя за Україну!

13 травня 1972 року в мальовничому селі Шебедиха Коростенського району Житомирської області народився Сергій Васильович НАГОРНИЙ.
Меморіал пам'яті
28.06.2024

У Баштанській громаді попрощалися із загиблим захисником

27 червня жителі села Добре Баштанської територіальної громади попрощалися зі своїм земляком, молодшим сержантом Олександром ДУБИЦЬКИМ, який загинув 9 червня 2024 року, захищаючи територіальну цілісність України на Луганщині.
Меморіал пам'яті
27.06.2024

28 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ЖАЛОБИ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

Чергова трагічна звістка для нашої громади — помер перебуваючи у військовій частині мешканець села Добре НАГОРНИЙ Сергій Васильович.
Повідомлення
27.06.2024

До Дня Конституції України

28 червня цього року Україна відзначатиме 28-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.
Актуально
27.06.2024

Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні

25 червня 2024 року в рамках проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні: ФАЗА ІІ», що є частиною програми «Сталий розвиток через вдосконалене місцеве врядування» (SDLG)
Новини
26.06.2024

Відбулась XLV сесія міської ради восьмого скликання

26 червня під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулося засідання XLV позачергової сесії міської ради, у якій взяли участь 16 із 22 депутатів.
Сесія
26.06.2024

27 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ЖАЛОБИ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

🕯27 червня 2024 року оголошено Днем жалоби на території Баштанської громади у зв'язку з похованням ДУБИЦЬКОГО Олександра Володимировича. Героя, який загинув у запеклих боях захищаючи нашу Батьківщину.
Повідомлення
26.06.2024

Відбулось засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради

Сьогодні, 25 червня, під головуванням міського голови Олександра Берегового відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 22 члени виконкому із 35.
Виконком
25.06.2024

Увага! Оновлення державної символіки

Державний Прапор України є символом державності та важливим елементом національної ідентичності. Дотримання вимог щодо державної символіки є обов'язком для всіх установ та суб'єктів господарювання.
Повідомлення
25.06.2024

Відбулося засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

21 червня відбулося виїзне засідання Миколаївської  обласної координаційної ради з питань протидії  туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
Новини
25.06.2024

Вічний спокій і вічна пам’ять!

Баштанська міська рада з глибоким сумом сповіщає про смерть останього учасника бойових дій у Другій світовій війні, ветерана війни та праці Баштанської громади БОРИСОВА Петра Пилиповича
Некролог
24.06.2024

Оголошується конкурс на посаду директора

Оголошується конкурс на посаду директора Баштанського  ліцею  «ТЕМП» Баштанської міської ради Миколаївської області
Вакансія
24.06.2024

Відбулося засідання постійних комісій міської ради

24 червня у рамках підготовки до XLV сесії міської ради восьмого скликання  відбулися засідання постійних комісій міської ради, які провели голови постійних комісій Віктор Майданов та Петро Жигалкін.
Постійні комісії
24.06.2024

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету міської ради 25 червня 2024 року о *** годині у приміщенні *****  з таким порядком денним:
Повідомлення
21.06.2024

Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні

17-18 червня 2024 року у Києві пройшла стартова конференція проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні: ФАЗА ІІ», що є частиною програми «Сталий розвиток через вдосконалене місцеве врядування» (SDLG),
Новини
20.06.2024

Засідання виконавчого комітету міської ради

Відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради 2024 року о *** годині у дистанційному режимі 
Повідомлення
19.06.2024

Розпочинаємо голосування за концепції молодіжних проєктів у Баштанській територіальній громаді

Молодь громади вже запустила голосування за концепції молодіжних проєктів, одну з яких може бути реалізовано у межах проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» за підтримки Програми ДОБРЕ.
Повідомлення
19.06.2024

У Баштанській громаді відбувся круглий стіл

19 червня за ініціативи Баштанської міської ради, Агенції регіонального розвитку Миколаївської області та Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» відбулося засідання круглого столу з питань співпраці щодо документування воєнних злочинів
Новини
19.06.2024

Перенесення дати проведення XLV сесії міської ради восьмого скликання

Перенести дату проведення XLV сесії Баштанської міської ради восьмого скликання, скликану розпорядженням міського голови від 14 червня 2024 №107-р «Про скликання XLV сесії міської ради восьмого скликання» з 24 червня 2024 року та провести її пленарне засідання 26 червня 2024 року
Повідомлення
19.06.2024

Повідомлення про скликання XLV сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення міської ради від 15.12.2020 №2 «Про затвердження Регламенту роботи Баштанської міської ради восьмого скликання»
Повідомлення
14.06.2024

До уваги платників земельного податку

Баштанська міська рада просить всіх платників земельного податку, в межах міста, терміново з’явитися для отримання податкового повідомлення за 2024  рік
Повідомлення
13.06.2024

У червні працюючі пенсіонери Миколаївщини, які набули право на перерахунок пенсії, отримають підвищені виплати

Відповідно до абзацу 5 частини 4 статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон № 1058) передбачено, що органи Пенсійного фонду щороку з 1 квітня без додаткового звернення особи здійснюють перерахунок пенсії тим особам, які на 1 березня
Повідомлення
13.06.2024
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше