На головнуКонтакти
Звернення
E-data витрати
Combined Shape

Привітання міського голови з Міжнародним днем лікаря

07.10.2019

Щорічно в перший понеділок жовтня у багатьох країнах відзначають Міжнародний день лікаря. Цього року свято припадає на 7 жовтня.

Обравши цей професійний шлях, Ви присвятили своє життя гуманній і благородній справі – порятунку життя та здоров'я людей. Ваша місія — складна і відповідальна, а ваша праця не знає свят і вихідних. Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за професіоналізм, чуйні серця та відданість своїй справі.

Упевнений, що ви й надалі будете віддавати всі свої сили, знання та досвід порятунку земляків. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!

Щастя Вам і добра!

З повагою ‒ голова об’єднаної громади Іван Рубський

#медицина

Медичні послуги стають доступніші для жителів Баштанської ОТГ

28 травня Баштанська міська рада передала 22 комп'ютери і 22 принтери для Центру первинної медико-санітарної допомоги.
28.05.2019

Медицина потребує допомоги з місцевого бюджету

16 квітня вдруге відбулося засідання погоджувальної ради при міському голові щодо реформування вторинної медицини.

Доступні ліки за електронним рецептом вже з квітня

Уряд запроваджує новий, більш зручний механізм отримання «доступних ліків» – за електронним рецептом. Вже з квітня лікарі будуть виписувати тільки е-рецепти на ліки, що включені до урядової програми «Доступні ліки». Е-рецепт дозволить пацієнтам отримувати потрібні їм ліки в будь-якій аптеці
27.02.2019

Покращення медичного обслуговування на селі обговорили на робочій нараді в Баштанській райдержадміністрації

«Треба докласти всіх зусиль, щоб пришвидшити підписання декларацій, бо це дасть більше фінансування на первинну ланку. Нажаль по районну підписано декларацій лише на 61.2%. Тож до липня 2019 року потрібно збільшити відсоток до 90 інакше нам не уникнути скорочень» – зауважив Леонід Петров

Підсумкова медична конференція

23 січня в приміщенні міської ради відбулася підсумкова медична конференція, за результатами роботи закладів охорони здоров’я Баштанського району у 2018 році.
23.01.2019

Своєчасна діагностика – запорука здоров’я!

12 листопада 2018 року в приміщенні Новоєгорівської лікарської амбулаторії сімейної медицини з 10.00 до 15.00 проходитиме комплексне комп’ютерне обстеження зору
12.11.2018

Привітання міського голови з Днем фармацевтичного працівника

Шановні провізори і фармацевти Баштанщини!

Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати

Які ліки мають надаватись в лікарнях безкоштовно?
05.09.2018

Копії документів для підписання декларації з лікарем більше не потрібні

МОЗ України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, що надає первинну медичну допомогу. Розповідаємо, що змінилося.
11.07.2018

Зміни у первинній медичній допомозі, які вступають в дію з липня

161 ЗАКЛАД ОТРИМАЄ ПЕРШІ ОПЛАТИ ВІД НСЗУ

Відвідали будівництво відділення невідкладних станів

Побували на будівництві відділення невідкладних станів, обговорили строки його відкриття та створення госпітального округу на базі Баштанського району.
25.01.2018

Підсумки роботи лікувально-профілактичних закладів

23 січня в залі засідань Баштанської райдержадміністрації відбулася підсумкова медична рада
23.01.2018

Медреформа: що мають зробити заклади первинної допомоги у 2018 році

Медичну реформу розпочато: закон про медреформу підписав Президент, Кабмін ухвалив ключові документи. Що мають зробити заклади первинної допомоги у 2018 році?
19.01.2018

Спалах кору в Україні: що треба знати про хворобу і як захистити себе

В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. За 2017 рік зафіксовано 4782 випадки захворювання на кір.
15.01.2018

Медреформа в дії: що мають зробити заклади первинної допомоги у 2018 році

Медичну реформу розпочато: закон про медреформу підписав Президент, Уряд ухвалив ключові документи. Що мають зробити заклади первинної допомоги у 2018 році.
2018 © Усі права захищено
Combined Shape