Навчання через службу зайнятості – це вигідно роботодавцям та шукачам роботи!
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/ab06ee69772d2875b54ba7f71a440bac.jpg)
Важливість професійного навчання в умовах сучасного ринку праці важко переоцінити. Ринок праці динамічно змінюється, поряд з традиційними професіями з’являються нові. Ростуть і вимоги роботодавця до претендента на вакансію – він хоче отримати готового працівника не марнуючи часу та грошей на його підготовку. Тому питання професійного навчання, як ефективного засобу скорочення безробіття та отримання кваліфікованого персоналу, потребує постійної уваги. В сучасних умовах, коли виробництво характеризується новітніми технологічними процесами, все частіше дефіцитом стає не робоче місце, а високопрофесійний робітник.
В Україні постійно зберігається попит на робітничі професії – тракторист, слюсар, кухар, водій, зварювальник, муляр та інші. Таку професію можна здобути в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ).
ЦПТО створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Це спеціалізовані навчальні заклади сучасного європейського рівня для навчання дорослого населення. Тут пропонується широкий спектр напрямів підготовки робітників для багатьох галузей економіки: промисловості, будівництва, агропромислового комплексу, транспорту і зв’язку, сфери послуг тощо. Робочі навчальні плани та програми розробляються на основі державних стандартів з урахуванням місцевої специфіки виробництва і погоджуються з роботодавцями. Матеріально-технічна база ЦПТО відповідає загальноосвітнім стандартам та дозволяє готувати високопрофесійні робочі кадри відповідно до потреб ринку праці.
За сприяння державної служби зайнятості безробітні громадяни можуть:
- якщо не мають професії: пройти професійну підготовку за робітничими професіями, потрібними на ринку праці, – як за груповою, так і за індивідуальною формою навчання, в тому числі з використанням сучасних інноваційних технологій;
- якщо професія (спеціальність) уже не є актуальною на ринку праці: пройти професійну перепідготовку за робітничими професіями як за груповою, так і за індивідуальною формою навчання або ж здійснити підвищення кваліфікації як робітник чи спеціаліст, зокрема, пройти стажування безпосередньо на робочому місці;
- Під час навчання безробітні громадяни отримують: допомогу по безробіттю у розмірах і строки, що встановлені відповідно до законодавства України; компенсацію фактичних витрат на проїзд до місця навчання і назад та оплату проживання в гуртожитку.
Професійне навчання здійснюється на договірній основі за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Шановні роботодавці району – вам потрібні кваліфіковані робітники – зверніться в службу зайнятості – ми вам їх підготуємо безкоштовно! Шановні шукачі роботи – ви знайшли роботу, але вам не вистачає знань, досвіду та компетенції – зверніться в службу зайнятості і отримаєте можливість їх здобути !
![](/storage/news/galleries/645dfcffce2196b8e1ba032a7bf2519f.jpg)
Новини на цю ж тему
Вимоги до складання перспективного меню в закладах освіти
Ваучер на навчання
Пройшли навчання: офіційний сайт громади, як показник роботи місцевого самоврядування
Запрошуємо на навчання
Запрошуємо на навчання на програму Export Consultants Mastery
Ukraine Rebuilding Task Force - готуймося до Великої Реконструкції!
Реєстрація на онлайн навчання для молоді, жінок та людей з інвалідністю
Безкоштовні консультації для підприємців
Навчалися застосовувати на практиці механізми залучення громадян
Дуальна освіта: як це працює?
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/7dada08a6a743efaf5a2e828e6e36115.jpg)
Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності службовців ОМС
Дуальне навчання – допомога і підтримка роботодавців Миколаївщини
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/01bd3f151836d62c802c8696e1ed2080.png)
Рубрика "Сайт громади"
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/76f78f7f6bf553bb7a6296ec5b81e1a4.png)
Відбулося навчання для старост та помічників
Відбулося навчання для старост
Сімейно орієнтована соціальна робота, захист дитини та міжвідомча взаємодія
Навчалися і застосовували на практиці
Вивчення роботи нового додатку «Дія» та навчання на порталі Дія. Цифрова Освіта.
Навчання щодо роботи офіційного сайту громади на платформі Dosvit
Громадські організації вчились ефективно просувати ідею
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/ef24ac03f854351773d469041973aca6.jpg)
Правове навчання для працівників міської ради
Відбулося навчання для асистентів вчителів інклюзивних класів
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/d908c9ad12a64350f23b6336564623f3.jpg)
Тренінг для учителів інформатики до Дня безпечного Інтернету
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/94e19ad517ed8db3ec41b89e269ab434.jpg)
Школа професійного досвіду працівників психологічної служби Баштанщини
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/22ea6d1f9efa466f908141cce287ab6d.jpg)
навчання для працівників міської ради
Курси з підвищення кваліфікаційної категорії
Баштанська ОТГ вивчала досвід впровадження системи управління якості
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/5477c020cfb1a4f9e642f0ea0d6ed5d9.jpg)
31 жовтня стартує новий онлайн-курс про децентралізацію
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/7cdd657630b66b59dda359e2d9c64e90.png)
Ознайомилися із нововведеннями
Інтернет-ресурси ‒ допомога для розвитку власної справи
Шляхи самореалізації жінки разом з Надією Копаницею
Про інклюзивне навчання для педагогів
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/5d06333b1fec591e49f301d45543c506.jpg)
Гендерно-чутливі спортивна політика та послуги з фізичної активності у Баштанській ОТГ
Баштанська громада вивчала інструменти гендерного аналізу
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/a3b2f71e1aa7b43ffb46fc90050c6a75.jpg)
Надія Копаниця про те, як активізувати громаду
Навчання для посадовців місцевого самоврядування
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/6928654c3cd0e7bb7b306c7213e30d4d.jpg)
Запрошення на навчання
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/34a334844706c724f9d12df2d0d2c275.jpeg)
Семінар з розгляду актуальних питань написання проектів місцевого/регіонального розвитку для представників освітньої галузі
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/9e269f851135350641de6f51a1f51c2e.jpg)
Підвищити якість державних закупівель: вивчали в Миколаївському відділенні Асоціації міст
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/046e836f31eef4103ae256abfb5c233d.jpg)
Тренінг з педагогами закладу
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/346da86730b640870f5e8ee73fdde803.jpg)
Семінар по впровадженню інклюзії в дошкільних закладах
Шановні представники компаній, фермерських господарств, які займаються виробництвом або переробкою плодоовочевої продукції!
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/de5cf17a870fd095cc9561c88b30fdb4.jpg)
Відбулося навчання для старост та їхніх помічників
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/0a8e4298c4979ec6f164690607d04f47.jpg)
УВАГА! Інститут Політичної Освіти
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/b92730d59e7849f6af7adbe898801910.png)
Навчання щодо роботи в АІС ЕНЕРГОСЕРВІС
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/19bee95d86a3895118654b3652858a15.jpg)
Ефективні комунікації для місцевих громад
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/fb9b0ec514e643a59ff8b17197f9d6a9.jpg)