Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

«ОСОБЛИВІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ БАГАТОКВАРТИРНИМИ БУДИНКАМИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ:ЮРИДИЧНІ РОЗ’ЯСНЕННЯ»

Повідомлення
01.08.2023

Інститут муніципального менеджменту спільно з Асоціацією управителів житла у серпні проводитимуть вже десятий семінар, що стосується особливостей роботи управителів в умовах воєнного стану.

Програма

В попередніх тренінгах взяли участь близько 600 фахівців сфери управління багатоквартирними будинками та представників органів місцевого самоврядування з різних регіонів України. Наші спеціалісти провели аналіз проблематики, з якою останнім часом до Інституту муніципального менеджменту звертаються фахівці сфери управління багатоквартирними будинками, та на їх основі розробили програму наступного семінару: «Важливі аспекти управління багатоквартирними будинками в умовах воєнного стану: юридичні роз’яснення», який проходитиме 15.08.2023 року в онлайн форматі.

В ході проведення вищезазначеного семінару планується розглянути наступні питання:

- Шляхи перегляду та зміни ціни на послугу з управління багатоквартирного будинку;

- Облаштування укриттів і сховищ в БКБ: відповідальність управителя (ОСББ) чи ОМС?

- Вимоги щодо утримання та експлуатації захисних споруд; - Особливості роботи з деякими категоріями боржників;

- Чи списується заборгованість у разі руйнування будинку?

Отримана на семінарі інформація дасть змогу фахівцям розібратися в тонкощах законодавства та отримати практичні поради врегулювання проблемних питань, що виникають у їх професійній діяльності.

Запрошуємо до участі в зазначеному заході представників обласної військової адміністрації, а також просимо сприяти участі в даному заході фахівців сфери управління багатоквартирними будинками вашого регіону. Програма заходу, умови участі та інші деталі зазначені в додатку до даного листа. Зареєструватися для участі в семінарі можна, заповнивши Аплікаційну форму або за телефоном (093) 392-16-22

Новини на цю ж тему

У Баштанці ОСББ зможуть отримати кошти на ремонт будинків, пошкоджених обстрілами

3 жовтня відбулася зустріч представників ТОВ «БУДІВЕЛЬНА ФІРМА ІНТЕРЛЮКСБУД» та керівників ОСББ м. Баштанка, будівлі яких зазнали пошкодження внаслідок російської агресії.
Новини
03.10.2023

До уваги керівників ОСББ!

У рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» ВБО «Інститут місцевого розвитку» розпочав комплексну просвітню кампанію для керівників ОСББ, співвласників багатоквартирних будинків, представників місцевих ГО Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Миколаївської та Харківської областей.
Анонс подій
02.12.2022

Про законодавчі вимоги щодо підтвердження фахового рівня управителями багатоквартирних будинків

Асоціація управителів житла (далі - Асоціація) з 2015 року активно працює над формуванням і розвитком конкурентного та професійного ринку управління багатоквартирними будинками в Україні.
Запитання-відповіді
21.01.2022

До уваги мешканців багатоквартирних будинків!

Форми управління багатоквартирним будинком. Яку обираєте Ви?
Заходи
12.04.2021

У Баштанці відбувся семінар для ОСББ "Енергодім"

Міський голова Олександр Береговий ініціював зустріч з представником Фонду для ознайомлення голів ОСББ з державною програмою «Енергодім».
Новини
17.02.2021

Відбудеться семінар для ОСББ "Енергодім"

«ЕНЕРГОДІМ» — це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках.
Анонс подій
11.02.2021

Нарада з головами ОСББ

16 січня в залі засідань міської ради відбулася зустріч представників ОСББ з регіональним координатором ПРООН в Миколаївській області Тетяною Гвоздь та консультантом проєкту IFC Максимом Литвиненко.
Новини
17.01.2020

Знову збори голів ОСББ не відбулися

10 грудня відбулося чергове засідання голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). На жаль, вже вчетверте на збори прийшло лише 7 небайдужих очільників об’єднань із 60, створених у місті.
Події
11.12.2019

Збори голів ОСББ не відбулися

9 квітня відбулося чергове засідання голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). На жаль, вже вчетверте на збори прийшло лише 10 небайдужих очільників об’єднань із 60, створених у місті.
Події
09.04.2019
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше