Вивчали досвід молодіжних еко ініціатив
З вересня 2021 року Баштанська ініціативна молодіжна група займається впровадженням екологічного проєкту на території нашої громади у рамках фінансування проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні «Долучайся, взаємодій, створюй: активна молодь та місцева влада на захисті довкілля», що фінансується Посольством Великої Британії в Україні. Учасниками було пройдено ряд семінарів та тренінгів, оформлено проєктну заявку «Екологічна пере загрузка» на фінансування та відвідано заходи з обміну досвідом.
Зокрема,10 грудня у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся обмінний візит по вивченню досвіду молодіжних еко ініціатив, на який було запрошено представників від Баштанської ініціативної групи, Вознесенської, Снігурівської, Мішково-Погорілівської громад Миколаївської області, а також представників громад Івано-Франківської області. Учасникам була надана можливість представити громаду та екологічну ініціативу, ознайомитись з успішними практиками впровадження екологічних ініціатив інших громад, влади та бізнесу, обговорити питання впровадження еко проектів на регіональному рівні з представниками Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації, та перейняти досвід Агенції розвитку міста Миколаєва по впровадженню екологічних проектів у м. Миколаїв.
Дякуємо Міжнародній організації з міграції (МОМ) в Україні та Посольству Великої Британії в Україні за те, що підтримують молодь, надихають на активну діяльність та спонукають до участі у житті громади.
![](/storage/news/galleries/72cff3979c75c0bcc922dc4f79dfa7fa.jpg)
![](/storage/news/galleries/7549c259b3991d921f2638e927dd1b21.jpg)
![](/storage/news/galleries/12eb39196553bd2fb103deb8723c7f24.jpg)
![](/storage/news/galleries/b96945daec3f234aa1539356a02b9fc2.jpg)
![](/storage/news/galleries/d4e1bc78b1dd9098b558b5b9f6e9851d.jpg)
Новини на цю ж тему
У Баштанці відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ
Разом з перспективною молоддю в наше майбутнє!
Гра «Світ Громад. Акселератор-ІІІ» − інструмент фасилітації групових обговорень та освітніх активностей
Обмін досвідом серед молодіжних ініціативних груп
В Баштанській громаді в єдиному діалоговому просторі зібрались молодь, бізнес і влада
Відбулось засідання Молодіжної громадської ради при міському голові
Увага! Молодіжна рада Баштанської міської ради оновлює склад!
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/3fc213cb8f85d3cf8902fcc257f7282a.jpg)
Результати моніторингу діяльності депутатів Баштанської міської ради в 2019 році
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/19b9ce9b91fc743640b1f44d536e8115.png)
Молодіжна рада Баштанської ОТГ провела акцію «Секретний агент»
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/a0d40fd15e1e151f6f31c2bd6881626d.jpg)
Засідання Молодіжної ради
Відбулось засідання Молодіжної громадської ради при Баштанському міському голові.
Обрали голову Молодіжної ради
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/64b1a4347af24071e7d29787c7905426.jpg)
Молодіжна рада ознайомилась з доходами 2018року
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/5f29c9e53d7d2fb80aa8763816f58e0f.jpg)
Засідання Молодіжної ради при міському голові
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/8ca2fa28c02cdf26e4367d252c242d5f.jpg)
Тренінг для членів Молодіжної ради
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/bdfc9c1a1ccc0f892e4c13107f4b5d95.jpg)