Змагаймось за нове життя
За сприяння Офісу Президента України та підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID вийшла загальнонаціональна кампанія про опір українців «Змагаймось за нове життя». У відео та зовнішній рекламі було використано надихаючі рядки Лесі Українки. Це маніфест кожного українця, який пережив найважчу зиму у своєму житті. Зиму без світла й тепла, під обстрілами. Зиму, у якій ми все одно не зламалися. І тепер, з приходом весни, розуміємо: якщо змогли пережити цю зиму – значить, зможемо впевнено далі рухатися до перемоги.
Новини на цю ж тему
18 вересня 2021 року Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»
Благодійна акція «Готуємось до школи разом»
Акція «Від дверей до дверей»
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/d675b9ba15f6c57fe4fb0d73f198f61d.jpg)
Стань учасником акції «Відновлюємо ліси разом»
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/6d8d4238317bf2e84355a52323f7742a.jpg)
Долучайтесь до акції «Відновлюємо ліси разом»
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/ff911b4eace4d10b058a6ab99e83a24d.jpg)
ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ВІДНОВЛЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ»
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/4132f55038d753df5993b4675149b7e8.jpg)
Акція збору подарунків для військовослужбовців
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/0a617098cb919eb377bf2a14837bb4db.jpg)