Благодійна акція «Готуємось до школи разом»
Шановні жителі територіальної громади!
30 серпня 2021 року за ініціативи Баштанського районного відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області та служби у справах дітей Баштанської міської ради буде проведено благодійну акцію «Готуємось до школи разом».
Мета проведення – підтримка сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та дітей, які виховуються у малозабезпечених сім’ях, і допомога їм у підготовці до школи.
Збір благодійної допомоги (канцелярського приладдя, дитячої літератури, розвиваючих ігор, шкільного одягу) відбудеться 30 серпня 2021 року з 9.00 до 12.00 біля Баштанського міського будинку культури. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до акції.
Новини на цю ж тему
Змагаймось за нове життя
18 вересня 2021 року Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»
Акція «Від дверей до дверей»
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/d675b9ba15f6c57fe4fb0d73f198f61d.jpg)
Стань учасником акції «Відновлюємо ліси разом»
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/6d8d4238317bf2e84355a52323f7742a.jpg)
Долучайтесь до акції «Відновлюємо ліси разом»
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/ff911b4eace4d10b058a6ab99e83a24d.jpg)
ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ВІДНОВЛЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ»
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/4132f55038d753df5993b4675149b7e8.jpg)
Акція збору подарунків для військовослужбовців
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/0a617098cb919eb377bf2a14837bb4db.jpg)