Збір пластикових кришечок йде на повну! Долучайтесь і ви!

04.10.2023

Збір кришечок - це чудовий спосіб допомогти нашим захисникам і одночасно зробити свій внесок у захист навколишнього середовища. Лише спільними зусиллями ми зможемо зібрати достатню кількість кришечок, щоб закупити для наших захисників необхідні безпілотники.

Днями відправили наступну партію кришечок 131.25 кг, які ми всі разом збирали! Кошти з переробки пластику будуть спрямовані на виготовлення БПЛА українського виробництва!

Обирайте найближчий пункт збору і приносьте кришечки від харчового пластику. Зберемо разом на БПЛА!

Приносити їх ви можете у пункти збору:

🔵Баштанська міська рада,

🟢міський Будинок культури,

🟡абонентський відділ КП «Міськводоканал»,

⚪️бювет питної води (об'їздна),

🔴старостати Баштанської громади,

🟤ГO "Центр допомоги "Надія Є", Українська, 70

Вдячні кожному, хто приєдується до акції.

#ВорогамКришка! Єднаймося заради Перемоги!🇺🇦