Проєкт «КРИЛА» єднає українців

23.08.2023

Наша громада відгукнулась на ініціативу БФ «ОВЕС» щодо підтримки проєкту «КРИЛА» по збору кришечок.

👍Сьогодні відправили першу партію кришечок 1️⃣8️⃣9️⃣,9️⃣1️⃣ кг, які ми всі разом збирали! Кошти з переробки пластику будуть спрямовані на виготовлення БПЛА українського виробництва!

Збір пластикових кришечок йде на повну! 💯Долучайтесь і ви!
♻️Обирайте найближчий пункт збору і приносьте кришечки від харчового пластику. Зберемо разом на БПЛА!

Приносити їх ви можете у пункти збору:
🔵Баштанська міська рада,
🟢міський Будинок культури,
🟡абонентський відділ КП «Міськводоканал»,
⚪️бювет питної води (об'їздна),
🔴старостати Баштанської громади,
🟤ГO "Центр допомоги "Надія Є", Українська, 70

Вдячні кожному, хто приєдується до акції.
#ВорогамКришка! Єднаймося заради Перемоги!🇺🇦