Засідання «круглого столу» приурочене до щорічної Всеукраїнської акції  «16 днів проти насильства».

03.12.2021

3 грудня в КУ «Центр надання соціальних послуг Баштанської міської ради » відбулося засідання «круглого столу» приурочене до щорічної Всеукраїнської акції  «16 днів проти насильства».

Мета заходу - привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми. В засіданні круглого столу взяли участь: Оксана Шпарук - центр ПМСД Баштанської міської ради, Олена Гордієнко – директор МІРЦ, Олександр Коптєв – начальник відділу освіти, Оксана Пустовар – інспектор сектору превенції, Світлана Березовська - голова громадської організації «Голос громади», Ірина Левицька – директор центру професійного розвитку педагогічних працівників, Наталя Гордієнко  – служба у справах дітей, Тетяна Чухатурян – практичний психолог, Юлія Титова – психолог центру професійного розвитку педагогічних працівників, Лариса Гаврилюк Л. – завідувач  відділу з соціальних питань, Наталя Гудзь – директор КУ «ЦНСП»

В ході заходу були обговоренні питання про різні форми насилля, дані практичні поради в роботі протидії насиллю різних форм. Титова Юлія надала психологічні поради по кожному виду насилля.

Кожен з присутніх висловив свою думку та поділився досвідом роботи з проблем подолання такого ганебного явища як насилля.

Все починається з виховання у сім’ї - такої думки були більшість присутніх.

В підсумках  заходу  були надані пропозиції, а саме:

• Про взаємодію  всіх структур до яких відноситься питання насилля, відпрацювати алгоритм спільних дій;
  • Ініціювати про створення психологічної служби;
  • Створити притулок для потерпілих від насилля;
  • Збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у Баштанській громаді.