Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Виставка «Кожен із нас — воїн»

Події
26.07.2023

Спільний проєкт Сил територіальної оборони Збройних Сил України та Українського інституту національної пам’яті. Уперше вона відкрилася 22 серпня 2022 року на Контрактовій площі в Києві.

Банерна експозиція містить світлини бійців Сил територіальної оборони ЗСУ та історії людей, які боронять Україну. Частина банерів також розповідають про історичну тяглість національного спротиву українців.

Мета проєкту — наголосити, наскільки важлива готовність захищати свій дім і свою країну. Виставка робить це через висвітлення ролі Сил територіальної оборони у захисті України в перші місяці повномасштабного російського вторгнення.

24 лютого 2022 року українці почали масово ставати до лав Сил територіальної оборони — лише за перший місяць приєдналось понад 110 тисяч осіб. Люди, різні за віком, статтю та досвідом, взяли до рук зброю. З перших днів війни вони брали участь в обороні Києва, Харкова, Сум, Чернігова та інших міст. І зараз бійці Сил ТрО захищають наші кордони, воюють на передовій. У цивільному житті більшість із них не були професійними військовими – це люди різних професій, які відклали свої справи і стали на захист України. За пів року повномасштабної російсько-української війни більшість оборонців пройшли шлях від цивільної людини до воїна.

Автори виставки: Володимир Тиліщак, Наталія Слобожаніна, Наталія Позняк-Хоменко, Леся Бондарук, Ігор Кочергін, Андрій Зелінський, Іванна Кобєлєва, Євген Ординський, Оксана Монастирська, Олексій Макухін, Ірина Буланенко, Оксана Яновська. Світлини Олега Пальчика.

Партнер: Міністерство культури та інформаційної політики України.

Новини на цю ж тему

5 фейків про український герб

«Тризуб – ознака питоменна, незапозичена, зв’язана з нашою тисячолітньою державною політичною і культурною історією», – саме такі глибокі слова написав про український Герб Михайло Грушевський.
Події
19.02.2024

Урочистий мітинг до Дня Української Державності

Сьогодні, 28 липня 2023 року, Україна вдруге відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року.
Події
28.07.2023

День Української Державності − символ багатовікової історії українського державотворення

Сьогодні, 28 липня, українці вдруге відзначають День державності.
Новини
28.07.2023

Заходи до Дня Державності України

Запрошуємо 28 липня о 10:00 відвідати тематичний захід до Дня Державності України
Анонс подій
26.07.2023

Історія України за 15 хвилин

Знання історії нашого державотворення в усій тяглості є потужною силою проти маніпуляцій історичними фактами в умовах інформаційної війни РФ проти України.
Події
24.07.2023

Тисячолітній спадок Української державності

День Української Державності в Україні нагадує нам про тисячолітню історію державотворення нашої країни. У це свято ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна, демократична держава.
Події
21.07.2023
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше