Проведено публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/9346b328fafcedf91fee6980cc9e4313.jpg)
На виконання частини п’ятої статті 28 Бюджетного кодексу України 12 березня 2021 року в Баштанській міській раді відбулося публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм, у тому числі досягнення цілей державної політики у відповідних сферах діяльності, формування та/або реалізацію яких забезпечують головні розпорядники бюджетних коштів у межах бюджетних програм за 2020 рік.
Участь у заході взяли начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради Вікторія Солонар, економіст відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради Ірина Мельничук, спеціаліст І категорії відділу культури й туризму виконавчого комітету міської ради Тетяна Серак. Вони прозвітували перед присутніми представниками структурних підрозділів міської ради та громадськістю про цільове використання коштів та особливості планування діяльності відомства.
![](/storage/news/galleries/012d1e6f4e65663ac63e2ffd3b35291b.jpg)
![](/storage/news/galleries/26f19fd10b805c71bb8fd453ae15470f.jpg)
![](/storage/news/galleries/5e0d7d9378b35e479add56bc052c833a.jpg)
Новини на цю ж тему
За підсумками опитування
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/c2340aee13471ba07244323fd8e19596.jpg)
Староста Олександр Коврига прозвітував про роботу
Відбувся звіт старости у Новосергіївці
Перший звіт новообраного старости
Олександр Коврига - молодий, активний і цілеспрямований староста
У Баштанській ТГ проведено публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2020 рік
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/aa8d5937370ca26b9161f1ac97c93315.jpg)
Звіт про закупівлі за 1 квартал 2020 року
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/83fe59c65703fe04adb238cc2a9bda65.jpg)
Відбулось публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/bebb7a51e750d941df1755fe0d0db2c5.jpg)
Баштанський міський голова звітував перед колективами
В Новопавлівській філії колядували й звітували
Звітуємо перед колективом Баштанського відділення Миколаївгаз
Звітуємо перед колективами громади
Міський голова розпочав звітувати перед колективами громади
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/271be1c011711b51943f86833b78c5a0.jpg)