Перший звіт новообраного старости
100 днів – достатньо для того, щоб скласти перший іспит перед громадою та спланувати свою подальшу роботу. Попереду, на думку старости с. Піски Анатолія Бараннікова, чекає складна, але, як він переконаний, успішна діяльність команди однодумців.
З перших днів своєї роботи на посаді старости він намагається побудувати роботу з активом села так, щоб вона велась злагоджено, відповідально та відкрито.
Розпочав свій звіт Анатолій Анатолійович з проблеми водопостачання та повідомив, що вийшов з ладу насос. Також розповів, що протягом звітного періоду проводилася робота з покращання благоустрою населених пунктів Пісківського старостату. Оскільки в старостинському окрузі немає техніки для упорядкування сміттєзвалища, староста закликав піщан не викидати сміття на початку звалища, а завозити його в середину.
«Також прошу не викидати сміття в балки, придорожні смуги, на берег річки, не організовувати стихійні сміттєзвалища, − додав староста. − Адже на їх прибирання потрібно витрачати додаткові кошти, винаймаючи спеціальну техніку. Є визначені місця для складування сміття, але це не означає, що привіз сміття до сміттєзвалища і висипай його, де заманеться. Виконання цих правил дозволить зекономлені кошти направити на потреби громади, такі як ремонт дороги, освітлення та ін.»
Анатолій Бараніков наголосив, що до першого квітня всі прибудинкові території села необхідно привести до ладу, весь будівельний матеріал та техніку прибрати з вулиць.
Завершуючи звіт, староста подякував односельцям, котрі допомагали відновлювати ФАП.
Лариса Кононенко, керуюча справами виконавчого комітету міської ради, подякувала громаді за те, що прийшли та підтримують свого нового старосту й діяльність міського голови Олександра Берегового. Відзначила, що прагнення громади села розвиватися та згуртованість є дуже гарними показниками потенціалу громади.
Новини на цю ж тему
За підсумками опитування
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/c2340aee13471ba07244323fd8e19596.jpg)
Староста Олександр Коврига прозвітував про роботу
Відбувся звіт старости у Новосергіївці
Олександр Коврига - молодий, активний і цілеспрямований староста
Проведено публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/9346b328fafcedf91fee6980cc9e4313.jpg)
У Баштанській ТГ проведено публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2020 рік
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/aa8d5937370ca26b9161f1ac97c93315.jpg)
Звіт про закупівлі за 1 квартал 2020 року
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/83fe59c65703fe04adb238cc2a9bda65.jpg)
Відбулось публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/bebb7a51e750d941df1755fe0d0db2c5.jpg)
Баштанський міський голова звітував перед колективами
В Новопавлівській філії колядували й звітували
Звітуємо перед колективом Баштанського відділення Миколаївгаз
Звітуємо перед колективами громади
Міський голова розпочав звітувати перед колективами громади
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/271be1c011711b51943f86833b78c5a0.jpg)