Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Привітали Ніколаєнко Діну Іванівну з 70-річним ювілеєм

Привітання
20.01.2020

  20 січня свій ювілейний день народження святкує чарівна жінка, привітна господиня, ветеран органів державної влади та місцевого самоврядування Діна Іванівна Ніколаєнко з Баштанки. Цього чудового зимового дня привітати ювілярку завітали керівники об’єднаної громади та району.

   Голова об’єднаної громади Іван Рубський, вручаючи подарунок та квіти, звернувся до ювілярки зі щирими словами привітання: «Від виконавчого комітету та від себе особисто дозвольте привітати Вас з визначною датою! Прийміть щиросердні, сповнені людської шани та поваги привітання з нагоди Вашого ювілею! Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами й досягати разом професійних висот. Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця принесли неоцінений внесок у розвиток Баштанщини».

    Голова об’єднаної громади вручив подяку Баштанської міської ради Діні Іванівні  за вагомий особистий внесок у розбудову та процвітання Баштанщини, багаторічну плідну працю, професіоналізм, вірне служіння обраній справі та з нагоди 70-річчя.

    До його привітань доєдналися голова райдержадміністрації Олександр Славінський, заступник голови районної ради Микола Єрешко, секретар міської ради Людмила Луценко, які  подякували іменинниці за мудрість, щедрість душі, за велику відданість професії, побажали здоров’я на довгі літа, щастя, вічної душевної молодості, оптимізму і сімейного добробуту.

У свою чергу ювілярка подякувала за увагу і турботу. Поділилася спогадами про свою роботу, відзначивши, що завжди відповідально та з любов’ю ставилася до справи, яку виконувала.  

   Народилася Діна Іванівна 20 січня 1950 року в селі Федорівка, Новотроїцького району, Херсонської області в сім’ї колгоспників. Зростала дівчинка в багатодітній сім'ї разом із трьома сестричками та двома братиками. З дитинства батьки привчали дітей до праці та наполегливості. Після закінчення в 1967 році Федорівської середньої школи, почала працювати старшою піонервожатою в ційже  школі. Та її вабила вчительська праця. Тому в 1968 році вступила до Херсонського педагогічного інституту на біологічний факультет.

   Після закінчення навчання за направленням доля привела жінку до Баштанської середньої школи, у якій вона працювала вчителем біології. Тут  зустріла свою другу половинку, надійну опору в житі – люблячого чоловіка Сергія Івановича Ніколаєнка, який завжди поряд, підставляє своє чоловіче плече.

 Тож коли Діна Іванівна вирішила спробувати себе в органах місцевого самоврядування, чоловік підтримав її. Так, у 1980 році її обрали секретарем виконкому Баштанської селищної ради народних депутатів. З жовтня 1988 виконувала обов'язки секретаря виконкому Баштанської районної ради народних депутатів, а з березня 1990 по липень 1994 року працювала заступником голови районної ради. Творча енергія, життєлюбність, організаторський талант, відданість справі й високий професіоналізм плідно слугували Діні Іванівні в повсякденній роботі.

   У листопаді 1994 року почала працювати завідувачкою відділу по роботі зі зверненнями громадян Баштанської райдержадміністрації. Потім працювала керівником апарату райдержадміністрації. Знання, невичерпна енергія, прагнення досягти досконалості у всьому, надвисоке почуття відповідальності є прикладом для виховання молодого покоління. Багатий досвід, принциповість та активна життєва позиція жінки завжди викликали в колег захоплення і глибоку повагу.

    Тож у цей ювілейний день нехай доля шле Вам, шановна Діно Іванівно, добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами та земними радощами років. Міцного здоров’я, щастя, добра, миру, хай здійсняться всі задуми та сподівання!

 

 

Новини на цю ж тему

100-річний ювілей відзначила Тетяна Єлисіївна Лисенко

12 січня жительці міста Баштанка Тетяні Єлисіївні Лисенко виповнилося 100 років. З поважним ювілеєм її вітали рідні, близькі та представники влади, зокрема міський голова Іван Рубський та голови ветераньких організацій районну та міста Лідія Андреєва та Ганна Зюзько.
Привітання
12.01.2020

Соловкова Зоя Йосипівна відзначила своє 90-річчя

З ювілейним днем народження її приїхали привітати міський голова Іван Рубський, голови районної та міської ветеранських організацій Лідія Андреєва і Ганна Зюзько.
Привітання
25.12.2019

Свій 80-ти річний ювілей святкує Семен Михайлович Марковський

Сьогодні, 26 листопада, колишній Баштанський міський голова, громадський діяч, ветеран праці Семен Михайлович Марковський святкує своє 80-річчя.
Привітання
26.11.2019

Привітали ювіляра з 80-річчям

12 вересня відмічає своє 80-річчя Анатолій Корнійович Пугачов
Привітання
12.09.2019

Раїса Несторівна Змієвська відзначила своє 90-річчя

В останній день літа, 31 серпня, жителька міста Баштанка Раїса Несторівна Змієвська відзначила свій 90-річчний ювілей.
Привітання
31.08.2019

Галина Семенівна Пляка відзначила своє 90-річчя

24 серпня 2019 року жителька м. Баштанка Галина Семенівна Пляка відзначала свій 90-річний ювілей. У цей день її щиро вітали рідні та близькі люди, сусіди, а також секретар міської ради Людмила Луценко, голови районної і міської рад ветеранів Лідія Андреєва та Ганна Зюзько.
Привітання
24.08.2019

Жительку міста вітали з 90 річним ювілеєм

16 серпня жительці міста Баштанка виповнилось 90 років
Привітання
16.08.2019

Вітаємо Болдусєву Ольгу Олексіївну

24 липня свій 90-річний ювілей відзначила жителька села Новоєгорівка Болдусєва Ольга Олександрівна
Привітання
24.07.2019

Сьогодні 90 – річний ювілей Віталія Митрофановича Махно

“Віталій Митрофанович – справжня легенда Баштанщини. Його знають всі, хто так чи інакше пов’язаний з сільгоспвиробництвом не тільки Баштанки, а й усієї країни. Він залишив значний слід в історії нашого міста. Це приклад людини, яка вміє не тільки говорити, але й робити”
Привітання
04.02.2019

Привітання з днем народження Анатолію Петровичу Поручнику

Привітання з днем народження Анатолію Петровичу Поручнику
Привітання
28.01.2019

Привітали ювіляра з 80-річчям!

24 січня громадський діяч, ветеран праці, заступник голови районної та міської ради ветеранів, активіст ветеранського руху, колишній голова колгоспу ім. Комінтерну, голова профспілкового комітету Володимир Васильович Шемберко відмічає своє 80-річчя.
Привітання
24.01.2019
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше