Combined Shape

Бджолярі обговорили створення кооперативу

21.01.2020

21 січня в приміщені міської ради відбулась зустріч з членами спілки бджолярів щодо створення кооперативу.

На зустрічі були присутні заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Євдощенко, начальник відділу енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій Наталія Шафорост, начальник відділу з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища Іван Бублик, голова спілки бджолярів «Баштанський мед» Володимир Журба та члени спілки.

Начальник відділу енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій Наталія Шафорост рекомендувала спілчанам створити та зареєструвати кооператив, що надасть можливість отримувати гранти, розвивати власний бізнес та створювати нові робочі місця.

Під кінець зустрічі спілчани вибрали відповідальних осіб, які займуться питанням створення кооперативу.

Обговорення проєкта

З 8 листопада по 8 грудня 2019 року проведиться електронне громадське обговорення проєкта Програми соціально-економічного розвитку Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки
08.11.2019

Розпочато прийом пропозицій для розробки Програми соціально-економічного розвитку Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2020‒2022 роки

Баштанська міська рада запрошує мешканців громади взяти участь у розробці Програми соціально-економічного розвитку Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2020‒2022 роки.
09.09.2019

Відбулося засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку Баштанської міської ради

Після обговорення запропонованих проектів члени робочої групи зупинилися на проектах з переробки зернових на борошно, макаронні вироби, крупи тощо та переробці фруктів.
02.10.2018

Відбулося засідання секторальної платформи «Місцевий економічний розвиток та інвестиції»

Учасники семінару ознайомилися з ходом реалізації урядової програми з питань передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комуналь

Зустріч робочої групи по підготовці проекту промислового парку

З метою посилення конкурентоспроможності на міжнародних ринках Україні також необхідно розвивати принципово нові формати організації виробництва.
30.08.2018