Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Методи дослідження в громаді: що, як і навіщо?

Новини
07.08.2023
✔️В Миколаївській області відбувся дводенний тренінг "Методи дослідження в громадах". Учасниками навчання стали представники різних сфер діяльності: органів місцевого самоврядування, громадських організацій, правоохоронних органів, ініціативних груп з семи громад Миколаївської області.
🔹Учасники тренінгу вивчали теорію – різні типи даних, методи та підходи до їхнього збору, опрацьовували в групах матеріал та планували дослідження проблем на місцевому рівні.
🔹Розібрали різні методи досліджень із залученням громадськості.
🔹Вивчали, як визначати кількість та правильність запитань, проговорили методи та способи поширення опитувань серед респондентів.
🔹Також учасники спробували себе й у ролі учасників фокус-групового дослідження, при якому були підняті актуальні проблемні питання, що турбують представників громад.
🔹Під час заходу учасники мали змогу дізнатися про картування громад, як інструмент соціальної згуртованості.
👍Кожен з учасників отримав сертифікат про успішне проходження тренінгу, а найголовніше, отримав нові знайомства та важливі знання для розвитку власних громад. Дякуємо за нові знання тренерам Миколі Гоманюку та Юрію Антощуку.
 
Реалізація заходу за сприяння ГО «Центр навчання й освіти дорослих «Південь» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії, наданої в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
Фото Anna Nikulina

Новини на цю ж тему

Відбулось засідання робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості

19 грудня відбулось засідання робочої групи з громадської безпеки, соціальної згуртованості та відновлення громади у рамках співпраці з Програмою розвитку ООН.
Новини
19.12.2023

У Баштанській громаді відбувся тренінг командотворення з елементами та темами безпеки та відновлення

20 жовтня представники робочої групи з громадської безпеки, соціальної згуртованості та відновлення громади навчалися ефективним способам командотворення.
Новини
20.10.2023

Відбулось засідання робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості

Днями відбулась зустріч членів робочої групи з громадської безпеки, соціальної згуртованості та відновлення із Кізіловою Оленою, лідеркою робрчої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Новоайдарської громади Луганської області.
Новини
18.08.2023

Навчання - найкраща інвестиція особливо в складні часи!

У Баштанській громаді пройшов дводенний тренінг з «Проєктного менеджменту» завдяки навчальній програмі “Соціальна згуртованість, як шлях до формування безпеки та відновлення громад» реалізованої за фінансової підтримки DVV International Ukraine.
Новини
27.07.2023

У Баштанській громаді відбулося засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості у рамках співпраці з Програмою ООН

Основною ідеєю діяльності є побудова діалогу та партнерства між владою, активними громадськими організаціями, поліцією та рятувальниками для розвитку території нашої громади та безпеки наших жителів.
Заходи
25.07.2023

У Баштанці буде створено Робочу групу з питань громадської безпеки та відновлення за підтримки Програми розвитку ООН

15 червня 2023 року відбулася зустріч представників Програми ООН з відновлення та розвитку миру з активістами Баштанської громади щодо створення Робочої групи з громадської безпеки та відновлення громади.
Новини
16.06.2023
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше