Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У Баштанці буде створено Робочу групу з питань громадської безпеки та відновлення за підтримки Програми розвитку ООН

Новини
16.06.2023

15 червня 2023 року відбулася зустріч представників Програми ООН з відновлення та розвитку миру з активістами Баштанської громади щодо створення Робочої групи з громадської безпеки та відновлення громади. В засіданні взяли участь керівництво міської ради, представники поліції, ДСНС, Ради ВПО, Молодіжної ради, громадських організацій, місцеві активісти.

У межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру триває реалізація третього компоненту, спрямованого на громадську безпеку та соціальну згуртованість громад. Нині вона працює у 12 областях нашої країни. Про це розповіла фахівець з мобілізації громад Програми ООН з відновлення та розвитку миру Тетяна Сігаєва.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру працює, аби місцеві громади та зацікавлені громадяни мали змогу самостійно визначати власні потреби в питаннях громадської безпеки, а також адвокувати виділення коштів на цю діяльність. Тетяна Сігаєва навела приклади реалізації успішних проєктів в інших  громадах. Розповіла, що через проєктну участь представників громадських організацій можна отримати фінансову допомогу на реалізацію безпекових та відновлюваних ініціатив.

Створення Робочої групи із залученням зацікавлених сторін (представників громадських організацій, ОСББ, правоохоронних органів, соціальних підприємств, волонтерів) створює передумови для безпечного середовища й посилення соціальної згуртованості. Робоча група уповноважується громадою для мобілізації процесів громадської безпеки та відновлення на місцевому рівні. З допомогою Робочої групи громада колективно визначає свої потреби та знаходить шляхи їх вирішення. За словами пані Тетяни, важливо, щоб Робоча група була репрезентативною, тобто, щоб до неї входили представники та представниці всіх зацікавлених сторін, у тому числі, обов’язково представники місцевого бізнесу та найуразливіші групи населення, з метою забезпечення реальних потреб і перспектив громади.

За підсумками робочої зустрічі було прийнято рішення про створення Робочої групи у Баштанській ТГ. Наступними етапами співпраці будуть створення профілю громади та збір і аналіз проєктних ініціатив.

Новини на цю ж тему

Відбулось засідання робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості

19 грудня відбулось засідання робочої групи з громадської безпеки, соціальної згуртованості та відновлення громади у рамках співпраці з Програмою розвитку ООН.
Новини
19.12.2023

У Баштанській громаді відбувся тренінг командотворення з елементами та темами безпеки та відновлення

20 жовтня представники робочої групи з громадської безпеки, соціальної згуртованості та відновлення громади навчалися ефективним способам командотворення.
Новини
20.10.2023

Відбулось засідання робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості

Днями відбулась зустріч членів робочої групи з громадської безпеки, соціальної згуртованості та відновлення із Кізіловою Оленою, лідеркою робрчої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Новоайдарської громади Луганської області.
Новини
18.08.2023

Методи дослідження в громаді: що, як і навіщо?

В Миколаївській області відбувся дводенний тренінг "Методи дослідження в громадах". Учасниками навчання стали представники різних сфер діяльності: органів місцевого самоврядування, громадських організацій, правоохоронних органів, ініціативних груп з семи громад Миколаївської області.
Новини
07.08.2023

Навчання - найкраща інвестиція особливо в складні часи!

У Баштанській громаді пройшов дводенний тренінг з «Проєктного менеджменту» завдяки навчальній програмі “Соціальна згуртованість, як шлях до формування безпеки та відновлення громад» реалізованої за фінансової підтримки DVV International Ukraine.
Новини
27.07.2023

У Баштанській громаді відбулося засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості у рамках співпраці з Програмою ООН

Основною ідеєю діяльності є побудова діалогу та партнерства між владою, активними громадськими організаціями, поліцією та рятувальниками для розвитку території нашої громади та безпеки наших жителів.
Заходи
25.07.2023
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше