Легалізація трудових відносин триває
Заходи
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![](/storage/news/galleries/6eb2978f6c6637e7385f75a7acf73fa0.jpg)
![](/storage/news/galleries/6269ff951dff1fe0b297e4ad7d3d3b27.jpg)
![](/storage/news/galleries/dbadfd585c663650f8acfd54e44143b9.jpg)
Новини на цю ж тему
Легалізація трудових відносин триває
19 жовтня представниками робочої групи проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Баштанської міської ради.
Новини
20.10.2022
Питання легалізації зайнятості населення
Служба зайнятості нагадує роботодавцям: у разі офіційного працевлаштування безробітних осіб на новостворені робочі місця працедавці можуть претендувати на отримання компенсації зі сплати єдиного соціального внеску
Події
09.02.2022
Інформаційно-роз'яснювальна робота з питань легалізації праці триває
Представники Баштанської міської ради, Баштанської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості, КО «Правопорядок» продовжують зустрічі з підприємцями з питань належного оформлення трудових відносин.
Заходи
31.01.2022
Легалізація трудових відносин триває
Проводиться дана робота систематично з метою забезпечення реалізації прав і гарантій працівників, недопущення випадків використання найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин, виплати заробітної плати не менше встановленого законодавством рівня тощо.
Заходи
22.10.2021
Легалізація праці: інформаційні рейди тривають
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/d0a943b3eefcea86795e6f0d4732dcd0.jpg)
Сьогодні легалізація зайнятості є одним з пріоритетних завдань, як на державному так і на місцевому рівнях, оскільки відносини між роботодавцем та найманим працівником не завжди відповідають нормам чинного законодавства.
Заходи
02.07.2021
Фахівці служби зайнятості відвідали Новоєгорівку
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/d211525863a210f1b4a0c299ebca9c02.jpg)
29 червня 2021 року відбувся виїзний захід до Баштанської територіальної громади села Новоєгорівка.
Заходи
29.06.2021
Проведено виїзд робочої групи з питань легалізації найманої праці та зайнятості населення
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/81c4086ae2ab35146e74811589c1b6b3.jpg)
Сьогодні, 21 травня, робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Баштанської міської ради здійснила рейдовий об’їзд суб'єктів господарювання старостинських округів громади.
Важливо
21.05.2021
Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації праці
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/7641a1f10396b54695919db95ed41629.jpg)
Під час безпосередніх відвідувань суб’єктів господарювання, не лише роз’яснюють працівникам та роботодавцям ризики незадекларованої праці, а й нагадують про заходи профілактики інфікування коронавірусом та надають роз’яснення з питань, які виникають у громадян.
Події
14.05.2021