Фахівці служби зайнятості відвідали Новоєгорівку
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/d211525863a210f1b4a0c299ebca9c02.jpg)
29 червня 2021 року відбувся виїзний захід до Баштанської територіальної громади села Новоєгорівка. Під час заходу був проведений індивідуальний прийом громадян, де були надані консультації місцевому населенню щодо законодавства про зайнятість, електронні сервіси служби зайнятості, навчання, проінформовано про наявні вакансії тощо. Також фахівці районної філії мали можливість донести інформацію до роботодавців села про недопущення порушення законодавства про працю, і особливо, щодо гарантії виплати мінімальної заробітної плати, наголосили про визначену законодавством відповідальність, розміри штрафних санкцій за використання незадекларованої праці.
![](/storage/news/galleries/45bb93b1901a163885190e7aa53f116d.jpg)
![](/storage/news/galleries/dc9ab69cbb26ed21ec4ffa3d52e393b8.jpg)
Новини на цю ж тему
Легалізація трудових відносин триває
Питання легалізації зайнятості населення
Інформаційно-роз'яснювальна робота з питань легалізації праці триває
Легалізація трудових відносин триває
Легалізація трудових відносин триває
Легалізація праці: інформаційні рейди тривають
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/d0a943b3eefcea86795e6f0d4732dcd0.jpg)
Проведено виїзд робочої групи з питань легалізації найманої праці та зайнятості населення
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/81c4086ae2ab35146e74811589c1b6b3.jpg)
Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації праці
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/7641a1f10396b54695919db95ed41629.jpg)