Експертизу пройдено

17.12.2018

Баштанська міська рада одержала позитивний висновок за результатами розгляду містобудівної документації «Виготовлення генерального плану з планом зонування(зонінг) території м. Баштанка Миколаївської області».

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна

На підставі заяви гр. Курило О.Л. присвоєно адресу закінченого будівництва об'єкта частини нежитлових приміщень громадського будинку.
21.08.2023

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна

На підставі заяви гр. Трибрат О.М. присвоєну адресу нерухомому майну, житловий будинок.
14.07.2023

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна

На підставі заяви гр. Трибрат К.О. про зміну адреси на об'єкт нерухомого житла, житловий будинок.
11.07.2023

Запрошуємо долучитись до процесу відновлення громади

Шановні жителі Баштанської територіальної громади! Сьогодні кожний з вас має можливість не просто висловитись про те, як краще здійснити точкові ремонти та «підлатати» існуючу забудову.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна

На підставі заяви гр. Табакіна М.М. на видачу адреси на об'єкт нерухомого майна, житловому будинку.

Привітання міського голови з Днем архітектора

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем архітектора України.
07.10.2019

Повідомлення про затвердження Генерального плану поєднаного з планом зонування території населеного пункту с. Добре Баштанського району Миколаївської області

03.05.2019

Баштанська міська рада інформує

Замовник документу державного планування та звіту про СЕО, який приймає рішення про затвердження документу, – Баштанська міська рада Баштанського району Миколаївської області, виконавець – КП «Парковка та реклама».

До уваги мешканців міста Баштанка

Повідомляємо, що з 11 cічня 2019 року по 09 лютого 2019 року будуть здійснені громадські обговорення
08.01.2019

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генеральний план з планом зонування території м. Баштанка Миколаївської області

Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання ДДП
Звернення

Відбулося громадське обговорення Генерального плану с. Добре

Присутніх ознайомили з проектом Генерального плану села, який після затвердження стане інструментом у розвитку не тільки села Добре, а й всієї ОТГ!

Оголошуються громадські обговорення

Шановні мешканці села Добре!  Повідомляємо, що з 9 листопада 2018 року по 9 грудня 2018 року будуть здійснені громадські обговорення

До уваги громадян

9 листопада розпочалися роботи щодо громадського обговорення стратегічної екологічної оцінки по Генеральному плані села Добре.