Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

День захисту дітей: Вручення подарунків дітям з особливими потребами

Новини
01.06.2024

Напередодні Дня захисту дітей представники міської влади Баштанки завітали до дітей з інвалідністю, які відвідують Центр надання соціальних послуг. Заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Євдощенко, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Зюзько та начальниця відділу з соціальних питань Лариса Гаврилюк привезли дітям солодкі подарунки.

Візит став чудовою можливістю для представників влади поспілкуватися з дітьми та їхніми батьками, дізнатися про їхні потреби та побажання. Світлана Євдощенко запевнила, що міська влада й надалі буде робити все можливе, щоб створити для дітей з інвалідністю комфортні умови життя та навчання.

Відвідування дітей стало не лише приємною подією для самих дітей, але й гарним нагадуванням про те, що всі ми повинні дбати про найменших членів нашого суспільства.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше