Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

«Придбання спеціальної техніки для комунального підприємства «Добробут» Баштанської міської ради»

photo2

Детальніше про проект

Мета забезпечення повноцінної безперебійної роботи комунального підприємства «Добробут» Баштанської міської об’єднаної територіальної громади, стабільне виконання завдань по ремонту, обслуговування доріг та з благоустрою території; зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства.

За умов клопіткої щоденної роботи, для обслуговування потреб 22 740 тис. осіб, що мешкають на території громади, транспортні засоби підприємства фізично зношені та морально застарілі. Утримання спецтехніки у постійному робочому стані вимагає значних фінансових вкладень та проведення ремонтних робіт. Застаріле технічне оснащення вимагає додаткових витрат праці. Підприємство повністю не забезпечено всією технікою, що призводить до затримок та неякісного виконання робіт.

Продукт проекту - мінітрактора з кабіной МТЗ Беларус 320.4, причіп тракторний 2ПТС-4, лопата-отвал для трактора Т-40, спеціальний грузопасажирський автомобіль УАЗ-3909, ямобур тракторний  (з карданним валом), причеп 1ПТС-2 для мінітрактора.

Ключові етапи (віхи)

Результати

КП «Добробут» забезпечено спецтехнікою.

Підвищено якість надання комунальних послуг мешканцям громади, розширено номенклатуру виробничих послуг та послуг з обслуговування населених пунктів об’єднаної територіальної громади, що надаються комунальним підприємством.

На мапі

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше