Повернутися до списку

Звіт про результати проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиць та села

ЗВІТ

Підведені підсумки громадського обговорення, про результати проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиць та села на території Баштанської міської територіальної громади,  яке було розпочато 03 жовтня 2023 року.

Організатори громадського обговорення – Баштанська міська рада.

Форма проведення громадських обговорень – збір письмових пропозицій, електронне опитування

Період подачі пропозицій та зауважень з 03 жовтня 2023 року по 01 грудня 2023 року.

Пропозиції (зауваження)  приймалися на поштову адресу:  Миколаївська область, Баштанський район, м.Баштанка, вул. Полтавська, 41, 56101;  на електронну пошту Баштанської  міської ради: bashtrada@ukr.net або надані особисто у приміщенні Баштанської міської ради.

Громадське обговорення тривало 2 місяці. За цей період були розглянуті звернення та пропозиції:

1. Колективне звернення жителів вулиці Генерала Пушкіна щодо перейменування вулиці на вулицю Трояндова.
  2. Колективне звернення жителів вул.Малиновського (с.Зелений Яр) щодо перейменування вулиці на вулицю Українську.
  3. Жителів Новоіванівського старостинського округу щодо перейменування вулиці Генерала Пушкіна на вулицю Бузкову (9 гол.) або Героїв України (9 гол.).
  4. Жителів Явкинського старостинського округу щодо перейменування вулиці Чкалова (с.Явкине) на вулицю 1 Березня.
  5. Жителів Явкинського старостинського округу щодо перейменування села Червоний Став на село Сухий Став.
  6. Клопотання відділу розвитку культури і туризму від 29 листопада 2023 року № 284.01-14 щодо перейменування вулиці Головського на вулицю Григорія Довженка.
  7. Узагальнений аналіз пропозицій, що надійшли під час проведення громадського обговорення шляхом заповнення форми опитувальника щодо перейменування об’єктів топоніміки по Баштанській міській територіальній громаді додається https://bashtanskaotg.gov.ua/useful-info/zvit-pro-rezultati-opituvannya-schodo-peremenuvannya-obktiv-toponimiki

На голосування були внесені пропозиції робочої групи, жителів громади.

Узагальнення результатів проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиць та села на території Баштанської міської територіальної громади

Існуюча назва об’єкта топоніміки

Пропозиції назв та кількість голосів

Назва за результатами голосування