Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутись до переліку НПА
БЮДЖЕТ

Повідомлення про збір пропозицій до проєкту бюджету Баштанської міської територіальної громади на 2022 рік

13.10.2021
Завершено

1. Орган виконавчої влади, який проводить збір пропозицій:

Баштанська міська рада

2. Питання або назва документу:

Пропозиції до бюджету Баштанської міської територіальної громади на 2022 рік

3. Альтернативні варіанти вирішення питання:

‒ врахування наданих пропозицій під час складання проєкту бюджету Баштанської міської територіальної громади на 2022 рік

4. Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

- збір пропозицій здійснюється в електронному та паперовому вигляді

‒ публікація анкети по збору пропозицій на офіційному вебсайті Баштанської міської ради у розділі «Консультації з громадськістю» за посиланням https://bashtanskaotg.gov.ua/public-discussions та Google - формі.

5. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення:

‒ органи виконавчої влади та місцевого самоврядування;

‒ організації громадянського суспільства;

‒ мешканці Баштанської міської територіальної громади.

6. Можливі наслідки проведення в життя кожного альтернативного рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

- вплив на бюджетну політику громади.

7. Термін прийняття пропозицій:

Термін збору пропозицій з 13 по 31 жовтня 2021 року.

8. Поштова та електронна адреса, строк і форма подання письмових пропозицій (анкета):

Пропозиції (анкета) подаються до 31 жовтня 2021 року в письмовій формі за адресою: вул. Героїв Небесної сотні, 38, каб. 8 (фінансовий відділ міської ради) або на електронну адресу bashtfin@ukr.net та Google - форму.

9. Прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи:

Ліщук Наталія Анатоліївна − в. о. начальника фінансового відділу міської ради  

10. Строк і спосіб оприлюднення результатів:

Звіт за результатами зібраних пропозицій буде оприлюднений на офіційному вебсайті Баштанської міської ради у розділі «Консультації з громадськістю» не пізніше 05 листопада 2021 року.

ПРОПОЗИЦІЇ

ДО БЮДЖЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2022 РІК

Шановні жителі громади! Баштанська міська рада розпочинає збір пропозиції до бюджету Баштанської міської територіальної громади на 2022 рік. Впливай на місцеву бюджетну політику - надай свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти  бюджету громади в наступному році! Бюджет міської  ради – це гроші громади, твої гроші!

Діапазон ваших пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи території, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Головне – щоб надана пропозиція торкалась повноважень об’єднаної територіальної громади, була чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з найменуванням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Всі зібрані таким чином пропозиції будуть систематизовані у формі звіту  для врахування при підготовці проєкту бюджету на 2022 рік.

  1. ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я, ПО-БАТЬКОВІ: __________________________________________________________
  2. ВІК: __________________________________________________________________________________
  3. СТАТЬ: _______________________________________________________________________________
  4. АДРЕСА ПРОЖИВАННЯ: ________________________________________________________________
  5. КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН, ЕЛЕКТРОННА ПОШТА (ЗА БАЖАННЯМ): _____________________________
  6. СОЦІАЛЬНИЙ СТАТУС (учасник бойових дій, пенсіонер, особа з особливими потребами, багатодітна родина, інші)_________________________________________________________________
  7. ПРОПОЗИЦІЯ ДО БЮДЖЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ (МОЖНА ДЕКІЛЬКА):_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ДЯКУЄМО ЗА НАДАНУ ПРОПОЗИЦІЮ!

ТВОЯ АКТИВНІСТЬ – ЄДИНА ЗАПОРУКА ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА НАЛЕЖНОГО ВИТРАЧАННЯ ТВОЇХ ГРОШЕЙ В МІСЦЕВОМУ БЮДЖЕТІ!

 ПРОПОЗИЦІЇ ПРОСИМО НАДАТИ ФІНАНСОВОМУ ВІДДІЛУ  БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 ДО 31 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ

0 коментарів

Оцініть нормативно-правовий акт в цілому

0 коментарів
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше