Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Про обговорення НПА

Додаток “Громадські обговорення” - дозволяє залучати мешканців до обговорення нормативно-правових актів (НПА) або проектів НПА органів місцевого самоврядування громади. У додатку авторизовані користувачі сайту мають можливість залишати коментарі та реагувати (лайк або дизлайк) на розроблені документи або їх окремі фрагменти (розділи, абзаци). 

На сторінці додатку розміщено: 

  • Обговорення НПА
  • Очні консультації 
  • Про додаток  

Додаток “Громадські обговорення” дає можливість обговорювати НПА/їх проекти, як в режимі онлайн, так і під час проведення очних консультацій.

Коментування оприлюднених НПА доступне лише для авторизованих користувачів та регламент проведення онлайн та очених обговорень. 

Авторизовані користувачі отримують доступ до коментування встановлених фрагментів або всього документу.

Модератор сайту може переглядати та видаляти (модерувати) коментарі, переглядати хто підтримав та не підтримав (лайк, дизлайк) НПА та/або його фрагменти. Після того, як коментарі буде розгорнуто модератор може їх переглядати або видаляти.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше