Побудовано на платформі

Звернення міського голови з нагоди Всесвітнього дня донора крові

Звернення
14.06.2019

   Щороку 14 червня світова спільнота відзначає одне з наймолодших міжнародних свят – Всесвітній день донора крові.

    Цього дня в багатьох країнах світу звертається увага на необхідність регулярної здачі крові здоровими людьми для запобігання її дефіциту в лікарнях і клініках. Компоненти і препарати крові – унікальні і незамінні, їх щодня потребують важкі хворі у відділеннях хірургії, онкології, акушерства і гінекології. Кожен донор таким чином долучається до надзвичайно важливої місії – порятунку здоров`я та життя людей. Безоплатна здача крові є жестом безкорисливості, чуйності, милосердя, адже від латинського «donare» означає «дарувати».

   Шановні донори області! Прийміть щиру вдячність за ваші добрі серця, за ваш вагомий вклад в благородну справу збереження здоров`я та життя. Нехай ваш безцінний щоденний подвиг винагороджується міцним здоров`ям, довгими роками життя та благополуччям. Дякуємо вам за врятовані життя!

З повагою ‒ голова об’єднаної громади Іван Рубський

 

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі