Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Згадаймо Героїв, які боролися і загинули за наше майбутнє, невинних дітей, мирних українців та усіх наших співвітчизників

Повідомлення
28.08.2023

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

З метою вшанування світлої пам'яті, звертаємося до кожного і кожної, хто зранку за кермом, а також до керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності під час проведення загальнонаціональної хвилини мовчання 29 серпня 2023 року зупинити рух громадського, приватного та службового транспорту.Вшануємо пам’яттю всіх, хто віддав своє життя за Україну!

Згадаймо Героїв, які боролися і загинули за наше майбутнє, невинних дітей, мирних українців та усіх наших співвітчизників!

Живі, поки пам'ятаємо!
Слава Україні! Героям слава!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше