Засідання виконавчого комітету міської ради

17.11.2022

18 листопада 2022 о 14:00 відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради (дистанційно) з таким порядком денним:

1. Про попередній розгляд проєкту рішення Баштанської міської ради «Провнесення змін до   міської   Комплексної програми  соціального  захисту  населення «Турбота»    на    період    до   2025   року, затвердженої  рішенням  міської  ради  від 07 жовтня 2021 року №3».

2. Про попередній розгляд проєкту рішення Баштанської міської   ради  «Про  внесення змін до міської  Цільової програми територіальної оборони у Баштанській міській територіальній громаді на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням  міської ради від 15.02.2022 №1».

3. Про попередній розгляд проєкту рішення Баштанської міської ради «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КП «Міськ-водоканал» та здійснення внесків до статутного капіталу на  2021-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23 грудня 2020 року № 10».

4. Про попередній розгляд проєкту рішення Баштанської міської ради «Про внесення змін до Програми соціально - економічного розвитку Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2020 - 2022 роки  затвердженої рішенням міської ради від 23 грудня 2019 року №2».

5. Про попередній розгляд проєкту рішення Баштанської міської ради «Про внесення змін до бюджету Баштанської міської територіальної громади на 2022 рік».

Виконавчий комітет міської ради