Засідання виконавчого комітету міської ради

19.08.2022

22 серпня 2022 року  о  900   відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради (дистанційно) з таким порядком денним:

1. Про внесення змін до міської Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2025 року, затвердженої рішенням міської ради від 07 жовтня 2021 року №3.
  2. Про перерозподіл бюджетних призначень у 2022 році.
  3. Про виведення П__ С__ С___, ХХ.ХХ.ХХХХ року народження, з прийомної сім’ї В__ І__ П___та припинення функціонування прийомної сім’ї.
  4. Про виведення Є__ П__ П__, ХХ.ХХ.ХХХХ року народження, з прийомної сім’ї К__ О__ І__ та К__ О__ М__та припинення функціонування прийомної сім’ї.

Виконавчий комітет міської ради