Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

За перші сім місяців 2023 року МЗУ законтрактували ліків та медвиробів на 4 млрд гривень на замовлення МОЗ

Новини
05.08.2023
Понад рік тривалої повномасштабної війни Міністерство охорони здоров’я разом із Медичними закупівлями України продовжують забезпечувати лікарні необхідним медичним обладнанням, медикаментами та іншими засобами. Закупівля товарів та медвиробів підтримує медичні заклади у складний час та дає можливість лікарням заощаджувати кошти.  
Так, у межах централізованих закупівель протягом семи місяців 2023 року було законтрактовано 547 позицій ліків та медвиробів на суму майже 4 млрд грн. Частина законтрактованих товарів цього року вже відвантажена до медзакладів на суму понад 325,5 млн грн. Також цього року планується закупівля медичного обладнання на суму понад 2 млрд грн. Мова про лінійні прискорювачі, апарати МРТ, обладнання для судмедекспертизи тощо. 
Крім того, придбані у 2022 році медичні товари загальною вартістю 5,9 млрд грн вже доставлені до лікарень. 
Сьогодні для закупівель медичних товарів лікарні можуть використовувати електронний каталог Prozorro Market, медичну частину якого адмініструють МЗУ. Він дозволяє швидко, надійно і зручно купувати за допомогою інструменту запиту цінових пропозицій, заощаджуючи державні кошти. Зараз каталог налічує понад 3 800 медтоварів різної категорії. Обсяг продажів медичних товарів через е-каталог за перші сім місяців 2023 року  становить 285 млн грн. 
Цього року 2 600 лікарень закупили товари, використовуючи е-каталог. Було укладено 2 353 угоди. Таким чином вдалося заощадити 31 млн грн. 
Попри наднавантаження, спричинені повномасштабною війною, МОЗ разом із Медзакупівлями України продовжують працювати, аби лікарні мали все необхідне медичне обладнання, медикаменти та інші лікарські засоби, а також, щоб придбаний товар розподілявся у медзаклади відповідно до актуальних потреб регіону. 
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше