Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Всеукраїнський тиждень громадянського суспільства

Заходи
14.09.2023

З 11 по 17 вересня в Україні вперше проходить Тиждень громадянського суспільства. Міністерство культури та інформаційної політики ініціювало це рішення на виконання Стратегії розвитку громадянського суспільства. В рамках Тижня в Україні відбуваються тематичні заходи, форуми, конференції тощо.

Сьогодні, 14 вересня, у міській раді проведено «круглий стіл» на тему: «Роль громадянського суспільства в розбудові громади». У заході взяли участь працівники структурних підрозділів міської ради, старости сіл, представники громадських організацій.

Під час проведення «круглого столу» було зазначено, що розбудова розвиненої та безпечної громади неможлива без активної участі громадянського суспільства. Адже громадянське суспільство – це налагоджений механізм соціальної взаємодії місцевого самоврядування, громадських організацій та рухів, інших недержавних структур та їх продуктивна комунікація і співпраця. Відчутною також має бути роль громадських організацій.

У ході проведеної зустрічі також обговорили актуальні й проблемні питання громади та визначили шляхи їх вирішення.

Впевнені, що перемога України вже близько, а за нею – її розквіт і розвиток! Зокрема і розвиток громадянського суспільства країни, адже громадянське суспільство – це сфера самореалізації об’єднань вільних громадян!

Новини на цю ж тему

Право громадян на свободу мирних зібрань

Право громадян на свободу мирних зібрань в Україні гарантується та захищене державою. Реалізація права на мирні зібрання в Україні регулюється актами національного та міжнародного законодавства.
Новини
23.11.2023

Україні відбудеться другий етап Тижня безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні буде проведено другий етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, співорганізатором якого є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».
Анонс подій
13.10.2023

Яка різниця між благодійним фондом та громадською організацією

Чи є якась різниця між благодійним фондом (БФ) та громадською організацією (ГО)? Так, вона є, але відмінність між ними така незначна, що їх дуже часто плутають між собою.
Актуально
09.10.2023

Тиждень громадянського суспільства в бібліотеці

У Баштанській публічній бібліотеці в рамках цього Тижня була оформлена книжкова виставка-рекомендація «Закон та право для всіх єдині».
Заходи
18.09.2023

Підготовка до Тижня громадянського суспільства!

Цього року він буде проходити вперше – в період з 11вересня до 17 вересня 2023 року.
Анонс подій
07.09.2023
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше