Побудовано на платформі

Відбулось засідання виконавчого комітету

Виконком
24.09.2025

24 вересня під головуванням секретаря міської ради Інни Гомерської відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Засідання розпочалося з виконання Державного Гімну України. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх загиблих від російської агресії та полеглих захисників нашої громади.

У ході роботи членами виконкому було розглянуто та підтримано низку важливих питань, серед яких:

  • встановлення меморіальної дошки на честь увічнення пам’яті захисника України Андрія Сорокалєтова;
  • взяття громадян на квартирний облік та відмову у взятті на облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов;
  • здійснення внесків до статутного капіталу на 2021–2025 роки;
  • затвердження Програми соціально-економічного розвитку територіальної громади на 2023–2024 роки;
  • внесення змін до бюджету міської територіальної громади на 2025 рік;
  • відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Міськводоканал».

Усі питання були детально опрацьовані та ухвалені з метою покращення умов життя мешканців громади.

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі