Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У бою за Україну загинув наш земляк Сергій Матюшин

Меморіал пам'яті
26.09.2025

15 лютого 2025 року Баштанська громада знову зазнала тяжкої та непоправної втрати. У боротьбі з російським агресором, захищаючи незалежність, свободу та територіальну цілісність України, загинув наш земляк — Матюшин Сергій Олександрович.

Сергій народився 30 грудня 1986 року в Баштанці. Навчався у Баштанській загальноосвітній школі № 1. Після її закінчення продовжив освіту в професійно-технічному училищі № 9, де здобув фах електротехніка. Останнім часом Сергій проживав і працював у місті Миколаєві.

19 грудня 2024 року був призваний на військову службу. У складі бойового підрозділу мужньо виконував військовий обов’язок. Його життя трагічно обірвалося 15 лютого 2025 року на території Курської області, де тривають запеклі бої з російським агресором.

У Сергія залишився син.

Вірний військовій присязі, Сергій до останнього залишався прикладом мужності та відданості своєму народу. Він віддав найдорожче — своє життя — за свободу і незалежність України.

Його ім’я та подвиг назавжди залишаться у пам’яті громади.
Вічна пам’ять і слава Герою!
Герої не вмирають!

2025 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше