Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Щодо стабілізації роботи об'єднаної енергетичної системи України

Повідомлення
12.06.2024

У зв’язку з надзвичайною ситуацією в енергетичній системі, спричиненою збройною агресією Російської Федерації проти України, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.06.2024 №510-р, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на виконання доручення Баштанської районної військової адміністрації:

  1. Підприємствам, установам, закладам комунальної форми власності Баштанської міської ради, а також її структурним підрозділам забезпечити економію електричної енергії у своїх приміщеннях, зокрема шляхом припинення використання кондиціонерів повітря, зовнішнього освітлення будівель та прилеглої території, освітлення зовнішньої реклами, обмежити освітлення вулично-дорожньої мережі та парків до 31 грудня 2024 року.
  2. Заходи, передбачені пунктом 1 цього розпорядження, не застосовуються до закладів охорони здоров’я, суб’єктів господарювання, для яких кондиціонування повітря є частиною технологічного процесу, а також технічних засобів організації дорожнього руху.

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше