Результат співпраці − працевлаштування
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/681c949e99f65698d181bc198d2615c5.jpg)
Плідна співпраця Баштанської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості та ТДВ «Баштанський сирзавод» є показником по працевлаштуванню громадян. Так, у 2020 році підприємством подано 29 вакансій, за направленням центру зайнятості працевлаштовано 22 особи, створено 4 місць для проведення тимчасових робіт.
Адже ТДВ «Баштанський сирзавод» − лідер виробництва молочної продукції в Миколаївській області та Україні, що створений у 1973 році. З 2008 року Баштанський сирзавод входить до складу групи компаній «Молочний альянс». Займається переробкою молока, виробництвом масла та сиру.
Баштанський сирзавод, продукція якого відома в Україні та за її межами під торговою маркою «Славія», вважається одним з провідних експертів сирної справи.
Популярність продукції характеризується двома важливими ознаками − технологічністю та природністю. Будь-яка спроба обійти, штучно прискорити або скоротити обов'язкові складні біологічні процеси виробництва сиру одразу ж дається взнаки на кінцевому результаті − смаку та ароматі продукту.
Продукція Баштанського сирзаводу, незалежно від сорту сиру, є еталоном чистого смаку. Свідченням цього є висока популярність, якою неодмінно користується продукція ТМ «Славія».
Баштанський сирзавод є найуспішнішим підприємством Баштанського району, який забезпечує регіон десятками трудових місць, а також є основним джерелом наповнення місцевого бюджету. Сирзавод є засновником багатьох спортивних (створення футбольного клубу «Славія») та освітніх проєктів.
![](/storage/news/galleries/637cf14903dd2360ff0bb69bfd1ae3ed.jpg)
![](/storage/news/galleries/c1c97e32566e7402cd4ebd601e425981.jpg)
Новини на цю ж тему
Відкриття нового LED-екрану в Баштанці: крок до кращого інформування громади
Знайомство двох поколінь: між ними - дорога, довжиною з життя...
Баштанський народний хор здобуває почесне ІІ місце на фестивалі "Красне поле"!
Відкриття обласної виставки майстрів народного творчого об'єднання
Молодь нашої громади - активна, талановита, креативна та надихаюча!
Українська молодь наближає перемогу
А музика вічна: нові досягнення вихованців музичної школи
Відкриття персональної виставки талановитої майстрині Наталі Ракітіної «Берегиня світла»
Щиро вітаємо з перемогою юних спортсменів та тренерів!
Відбулась ХVІ сесія міської ради восьмого скликання
Вітаємо з почесною нагородою
Талановита молодь - гордість не лише школи, а й всієї громади!
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/b8830c4636415d1c34360682e9ce3dba.jpg)
Відбулись змагання за традиційний Кубок Миколаївської області з кіокусін карате
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/9c98e3313ad38ff7923e4d5dd1a395af.png)
Привітання з обласною премією імені Миколи Аркаса
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/ff922b419a01f5f1deb124c7a24e162b.jpg)
Для нього творчість стала основою життя
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/3f14b12ed391c08c4f9055431a351640.jpg)
Вітаємо переможницю Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зіркафест. Єдина країна»
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/e00bf6883616640bcea617964f6a5cd8.jpg)
Конкурс «Учитель року - 2020»
Обласний фестиваль дитячої творчості «Art-mix»
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/ef6781c1371697390132af84fc2be1fd.jpg)