Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пробація- реалії та віра в майбутнє

Актуально
28.07.2020

Сьогодні країна переживає нелегкі часи- війна, пандемії, економічна нестабільність.   Віра людей в законність та справедливість зводиться нанівець. Однак, і в таких умовах , є установи та організації які не полишають наше суспільство та з гордістю несуть порядок та віру в майбутнє нашої держави.

           Однією з таких організацій, яка є дещо молодою, але досить значимою для підтримки закону та зменшення злочинності є служба пробації України. В Баштанському районі дану функцію виконує Баштанський районний сектор філії Державної установ «Центр пробації» в Миколаївській області.

     В даний час на обліку в секторі пробації перебуває 90 осіб засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. З яких лише одна особа при перебуванні під пробаційним наглядом підозрюється у скоєнні нового кримінального правопорушення, що є свідченням низького рівня вчинення підобліковими нових кримінальних правопорушень.

           Проте, не лише цим обмежується діяльність служби пробації. Також згідно з  Кримінально-процесуальним законодавством на стадії кримінального провадження на орган пробації покладається обов’язок складання досудової доповіді на особу, вина якої ще не доведена. Так за перше півріччя 2020 року уповноваженим органом   складено 20 досудових доповідей, висновок яких майже  стовідсотково  враховується при ухваленні вироку суду.     

     За матеріалами Баштанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області.

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше