Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання міського голови з Хрещенням Господнім

Привітання
18.01.2020

Шановні жителі територіальної громади!

Від імені Баштанської міської ради та виконавчого комітету вітаю Вас з найвеличнішим християнським святом Богоявленням і Хрещенням Господнім!

Для християн сьогодні наступив один з найважливіших християнських свят ‒ Хрещення Господнє або Богоявлення. Хрещення, пов’язане з основою життя ‒ водою, ‒ один з найдревніших і значущих християнських свят. Вважається, що саме в цей день Бог приходить у світ і благословляє на добрі справи.

У цей особливий, наповнений святістю день, мені б хотілося побажати Вам гармонії, душевного умиротворення і спокою. Нехай цей святковий день стане для всіх нас знаком духовного оновлення та затвердження в свідомості кожного твердої впевненості і надії на щасливе майбутнє.

Нехай цілюща йорданська вода змиє зневіру і різні болячки, хай додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ. Нехай зцілить наші тіла і наші душі. Нехай це свято змиє всю нечисть і зло, які заважають вільному розвитку нашого народу.

Бажаю кожному з нас здійснення всіх надій і благих починань, миру, добра і любові.

Зі святом!

З повагою ‒ голова об’єднаної громади Іван РУБСЬКИЙ

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше