Привітання міського голови з Днем юриста

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня юриста!

Бути юристом – почесно і відповідально. На вас покладено місію знати право та захищати право.

Обравши нелегкий шлях вартових законності, який вимагає кришталевої чесності, принциповості, неупередженості, об’єктивності, Ви, присвятили своє життя служінню його величності Закону, високим принципам права.

Віддаючи шану служителям Феміди, бажаю Вам творчої наснаги, нових успіхів та нових досягнень, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень.

Бажаю вам життєвої наснаги та невичерпної енергії у вашій благородній справі, мужності й непохитності. Нехай на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість. А у ваших родинах панує добробут, щастя, вдача та злагода.

З професійним святом!

З повагою ‒ голова об’єднаної громади Іван Рубський