Привітання міського голови з Днем пасічника

19.08.2022

Шановні пасічники Баштанської громади!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Честь і хвала Вам, трудівникам пасік, за те, що приносите до столу еліксир здоров’я, неповторний дар землі та сонця. Велика подяка Вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі.

Хай сади, лани, луги, ліси дарують щедрі медозбори для Ваших пасік. Нехай добробут, радість творчості, відчуття гармонії з природою стануть винагородою Вам за терпіння та труд!

Нехай Ваше життя буде багатим на щастя, добро, а доля стелиться барвистим рушничком достатку, родинного тепла і благодаті. Хай здійснюються Ваші мрії і надії, а на столі, щоб завжди був мед, як символ благополуччя і здоров'я!

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ