Привітання міського голови з Днем пасічника

19.08.2019

Щиро вітаю бджолярів з Днем пасічника!

За покликом душі ви долучилися до надто складної, але дуже цікавої, сповненої романтики справи, яку наші пращури започаткували в сиву давнину та секретів якої природа приберегла ще на багато поколінь пасічників.

Пізнавайте ж ці тонкощі з притаманною українцям кмітливістю! Нехай Божа іскра вашого таланту спалахне в серцях дітей та онуків, які продовжать славний родовід пасічників на нашій квітучій українській  землі!

Дорогі друзі! Щиро вітаю вас із Днем пасічника! Бажаю всім добра і миру, міцного здоров’я, натхнення, щасливої світлої долі та багатих медозборів на радість людям!

З повагою ‒ голова об’єднаної громади Іван Рубський