Привітання міського голови з Днем фізичної культури та спорту
Шановні спортсмени, тренери, усі фахівці галузі фізичної культури та спорту, а також прихильники фізкультурно-спортивного руху!
Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фізичної культури та спорту, який у суспільстві сприймається як свято здоров’я, молодості, мужності та величі духу.
Ми щиро пишаємось нашими земляками, чиї імена вписані в історію українського спорту, адже завдяки вашому прикладу та пропаганді здорового способу життя зростає популярність масового фізкультурного руху серед жителів громади.
У цей святковий день хочу висловити слова глибокої поваги та вдячності тим, хто своєю тяжкою працею виховує спортсменів, пропагує здоровий спосіб життя, ділиться своїми поразками та успіхами. Нехай фізкультура та спорт і надалі будуть вашими вірними помічниками на цьому нелегкому шляху.
Усім зичу олімпійського завзяття, атлетичного здоров’я, спортивного духу та чемпіонських перемог!
З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ