Побудовано на платформі

Привітання міського голови з Днем фермера

Привітання
19.06.2019

Шановні фермери!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Фермера України, який в нашій державі відзначають 19 червня!

   Тернистим був шлях становлення українського фермера. Але Ви вистояли. Фермерський рух народився разом з незалежною Україною і сьогодні є надійним гарантом розвитку аграрного сектору економіки держави.

   Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього Українського Народу.

   Хай обходять Вас стороною різні негаразди, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та Божому благословенні!

Буде фермер - буде село, буде село – буде Україна!

З повагою ‒ голова об’єднаної громади Іван Рубський

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі