Привітання міського голови з Днем фармацевтичного працівника
Шановні працівники фармацевтичної галузі!
Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята!
Сьогодні ваша робота як ніколи важлива й значуща. Ви несете гуманну місію − допомагаєте людям зберегти й примножити здоров’я, а часом і рятуєте дорогоцінні життя. Це завдання завжди було благородним, але сьогодні воно особливо актуальне та надважливе. Нехай результати вашої щоденної професійної праці додають вам впевненості у власних силах та наснаги.
У цей день хочеться вам подякувати за наполегливу та самовіддану працю, яка потребує багато знань, заради підтримки найдорожчого, що є у людини − здоров’я.
Бажаю вам професійних успіхів, міцного здоров’я, трудового і життєвого натхнення, благополуччя і величезного особистого щастя.
З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ