Привітання міського голови з Днем адвокатури

Шановні адвокати!

Щиро вітаю вас з професійним святом − Днем адвокатури!

Ваша професія є однією з найпочесніших та найвідповідальніших − на вас покладено благородну місію відстоювати непорушність законів, боротися за справедливість та захищати права! Закон вашими устами повинен сказати рішуче слово, захистити демократичні права громадян, забезпечити їм використання свобод, гарантованих Конституцією.

Бажаю вам нових професійних звершень, натхнення та успіхів у нелегкій справі захисту конституційних прав і свобод громадян, забезпеченні права кожної людини на кваліфіковану правову допомогу. Гучних перемог та гідних програшів вам, шановні!

З повагою − міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ