Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання міського голови з Днем адміністратора центрів надання адміністративних послуг

Привітання
07.09.2023

Віднедавна, щорічно, 6 вересня в адміністраторів ЦНАП є своє професійне свято.

Одні з представників професії – адміністратори Центру надання адміністративних послуг Баштанської міської ради, які є професіоналами своєї справи. Сьогодні, під час війни до працівників відділу по допомогу звертаються не тільки жителі громади, а й громадяни, які змушені були покинути рідні домівки через бойові дії.

Відтак, завдяки широкому охопленню, якісному та неупередженому виконанню обов’язків збільшується суспільний ступінь довіри громадян.

Шановні працівники Центру надання адміністративних послуг, прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, високий професійний рівень, самовіддачу та результативність у виконанні фахових обов’язків.

Бажаємо всьому колективу міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, оптимізму, впевненості в майбутньому, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їхнього втілення, вдячних відвідувачів, нових звершень. А головне – миру!

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше